Jak powiększyć penisa w domu ? Najlepsze sposoby na powiększenie członka

Nie wszyscy panowie są zadowoleni z rozmiaru swojego członka. To całkowicie zrozumiałe, zwłaszcza jeśli prowadzi się na ten temat rozmowy ze swoimi kolegami lub przyjaciółmi. Mężczyźni nie będą przecież mogli pochwalić się przyrodzeniem o tych samych rozmiarach. Niektóre członki są mniejsze, inne większe.

Panowie nie mają na to większego wpływu, jednak istnieją pewne sposoby, dzięki którym można pokusić się o powiększenie penisa. Oczywiście związane jest to z wykonywaniem pewnych ćwiczeń, w które należy zaangażować się na sto procent swoich możliwości. Niemniej jednak powiększenie penisa jest możliwe i to nie tylko w stanie erekcji.

Tym samym można mieć pewność, że po kilku tygodniach takiego planu męskość będzie większa, nawet o kilka centymetrów, chociaż zależy to od wybranej metody. Nie wszystkie są tak samo skuteczne, dlatego warto przeprowadzić serię testów. Dzięki temu mężczyźni będą w stanie wybrać dla siebie takie ćwiczenia, które ich zdaniem okażą się optymalne.

Czy można powiększyć swojego penisa ?

Powiększenie penisa jest jak najbardziej możliwe, jednak trzeba mieć na uwadze to, że jest to czynność dość czasochłonna i pierwszych efektów nie będzie można zauważyć po kilku dniach ćwiczeń.

Naukowcy odkryli, iż istnieje szansa na powiększenie penisa nawet o 4,5 centymetra. Oczywiście metody powiększania penisa są różnorodne na co panowie muszą mieć na uwadze. Większość mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiaru penisa, co doprowadza od niskiej samooceny. Zdobycie pewności siebie przez powiększenie penisa nie jest jednak takie trudne. Jeśli przyrodzenie mierzy mniej niż powinno, wówczas nie trzeba dłużej czekać.

Zależne jest to oczywiście od zastosowanej metody, chociaż najlepszym rozwiązaniem jest połączenie kilku metod w jeden plan treningowy. Panowie często angażują się w takie ćwiczenia, sięgając dodatkowo po pewne preparaty na powiększenie męskości. Możesz zrobić jednak wielki krok i sprawić, że zwiększenie Twojej męskości stanie się rzeczywistością.

Oczywiście wszystko powinno być dokładnie skonsultowane ze specjalistą, aby nie podejmować w tym zakresie błędnych decyzji, które mogłyby narazić męskie zdrowie na szwank. Panowie z pewnością nie chcą powiększyć penisa w bólu, gdyż jest to najczulsza część ciała mężczyzny. Jeśli więc chcemy mieć wyższą samoocenę, wówczas prącie warto powiększać z rozsądkiem i w sposób bezpieczny.

W jaki sposób powiększyć swojego penisa ?

kobieta patrzy na wielkość penisa przez lupę

Skuteczne powiększanie penisa należy rozpocząć od sprawdzonych ćwiczeń. Jest ich na szczęście bardzo dużo. Bezapelacyjnie najlepsze okażą się metody naturalne, a więc ćwiczeń nigdy nie warto unikać, zwłaszcza gdy ma się nieco więcej wolnego czasu. Powiększenie penisa może zająć nieco dłuższą chwilę, jednak może obyć się bez skutków ubocznych. Ćwiczenia na powiększenie penisa pomogą rozwiązać kompleks małego członka. Panowie powinni skupić się głównie na ćwiczeniach rozciągających od nasady penisa nad kością łonową. Takie ćwiczenia nie muszą być wykonywane przez kilka godzin dziennie, jednak warto podejść do nich z zaangażowaniem, a nawet męska erekcja może ulec poprawie.

Co najważniejsze do dyspozycji zainteresowanych oddane zostały różnorodne wyciągi z ziół, witaminy, ale też dodatkowe urządzenia takie jak pompki do powiększania penisa. Nie można zapomnieć także o popularnych tabletkach na powiększenie swojego członka, dlatego jak widać wyraźnie ostateczna decyzja jest całkowicie uzależniona od męskich preferencji.

Oto kilka najpopularniejszych sposobów na powiększenie swojego penisa:

Stosowanie tabletek na powiększenie penisa

Zdecydowanie najbardziej popularna metoda ze wszystkich dostępnych na rynku. Tabletki na powiększenie penisa nie muszą być drogie, za to są dość łatwo dostępne dla pełnoletnich mężczyzn, którzy zmagają się z takim problemem i chcieliby go w jakiś sposób wyeliminować. Najpopularniejsze tabletki to PeniSizeXL, Member XXL i Xtrasize. Jeżeli chodzi o krem to warto sięgnąć po Expansil Cream.

Tabletki to przede wszystkim skuteczność. Zwykle są to suplementy z dodatkiem aminokwasów, które korzystnie wpływają na rozmiar prącia, a jednocześnie doprowadzają do zwiększenia erekcji. Skład tabletek odpowiada za większy przepływ krwi do ciał jamistych, a dzięki temu długość penisa znacznie się zwiększa.

W tym rankingu możesz sprawdzić, które tabletki na powiększenie penisa są najlepsze.

Istotną kwestią jest oczywiście to, aby kwestia tabletek była dobrze skonsultowana ze specjalistą, ponieważ niektórzy panowie są uczuleni na składniki zawarte w takich pigułkach i nie powinni po nie sięgać.

Lekarz przepisze więc swojemu pacjentowi jakieś bezpieczne środki, które poprawią ukrwienie członka i zapewnią niezawodny wzwód, ale też możliwość powiększenia swojego penisa o 3-4 centymetry. Pierwsze efekty będą jednak zauważalne po kilku miesiącach kuracji, więc w tym przypadku należy wykazać się sporą cierpliwością, ale ta na pewno zainteresowanym popłaci.

Tabletki do powiększania penisa zwiększają także obwód prącia. Wówczas nawet w stanie spoczynku długość penisa będzie o wiele bardziej imponująca. Stosowanie tabletek pomaga również w leczeniu zaburzeń erekcji, więc powiększanie prącia nie jest jedynym efektem. Jeśli mężczyzna cierpi na pewne kompleksy – co jest obecnie problemem większości mężczyzn – wówczas tabletki powinny być skutecznym rozwiązaniem.

Stosowanie pompek próżniowych

Ćwiczenia na powiększenie penisa nawet w stanie zwiotczenia to nie jedyna możliwość, na jaką mogą się panowie zdecydować. Coraz bardziej popularna metoda na polskim rynku to pompy próżniowe. Takie specjalne pompki można kupować m.in. za pośrednictwem sklepu internetowego, porównując między sobą najbardziej znane modele. Oczywiście pompki wykazują się dużą skutecznością, lecz warto pamiętać o tym, że nie wszyscy są w stanie korzystać z nich komfortowo.

Panowie potrzebują w tym zakresie chwili intymności, często nie mówiąc o swoich kompleksach partnerkom, musząc się przed nimi kryć z zakupionymi pompkami. Takie działania nie mają większego sensu, ponieważ o tego typu kłopotach trzeba zawsze rozmawiać. Pompki są w stanie powiększyć penisa nawet o kilka centymetrów.

Dodatkowo wpływają korzystnie na poprawę grubości członka. Do wyboru panowie mają pompki próżniowe, ale też próżniowo-wodne. W tego typu przypadkach należy skupić się przede wszystkim na jakości wykonania danych pompek. Podjęcie decyzji nigdy nie jest łatwe, więc w niektórych przypadkach korzystnym rozwiązaniem będzie przeczytanie opinii innych użytkowników.

Stosowanie nowoczesnych ekspanderów

Ekspandery zostały stworzone z myślą o tych mężczyznach, którym zależy na stopniowym rozciąganiu swojego członka. Rozciąganie penisa służy jego wydłużaniu, więc nic dziwnego, że panowie chętnie otwierają się na taką propozycję, skoro w ten sposób mogą zadbać o swojego penisa.

Dostępność ekspanderów na polskim rynku jest bardzo szeroka, więc nie powinno być żadnych problemów z tym, aby w nie zainwestować. Zdecydowanie najważniejszą informacją dla mężczyzn powinno być jednak to, że ekspandery wykazują się dużą skutecznością. Są nieco droższe od pompek, a na pierwsze efekty trzeba będzie sobie trochę poczekać.

Nikt jednak nie mówił, że w życiu będzie łatwo. Oprócz długości, będzie można także zyskać na grubości, więc zyska się dwa w jednym.

Ćwiczenia na powiększanie penisa

mężczyzna mierzy swojego penisa

To bardzo ciekawa propozycja dla osób, które lubią aktywność fizyczną, a poza tym dużo czasu spędzają w swoich domach. Trzeba mieć świadomość tego, że nic nie działa tak korzystnie na ludzkie narządy, jak regularne ćwiczenia na penisa. Poza tym jest to w stu procentach bezpieczna metoda, ponieważ panowie mają pełną kontrolę nad swoimi poczynaniami i nie faszerują się substancjami niewiadomego pochodzenia.

Do dyspozycji mężczyzn oddanych zostało wiele różnych ćwiczeń, w tym te mięśni Kegla. Oprócz tego można zdecydować się na metodę rozciągania, wsteczną, rotacyjną czy też jelqing. Jak widać wyraźnie ćwiczenia przybierają różnorodne formy, dlatego też warto wybrać taką metodę, która okaże się najbardziej skuteczna.

W przypadku mężczyzn z małym przyrodzeniem warto wybrać ćwiczenia mięśni Kegla, a więc doprowadzenie do erekcji i położenie na swoim członku ręcznika. Zadanie polega na tym, aby członka utrzymać jak najdłużej we wzwodzie. Spinanie mięśni Kegla należy powtarzać przynajmniej kilka razy, najlepiej przez kilkanaście sekund. Zaleca się wykonanie kilku takich serii w ciągu jednego dnia.

Zdecydowanie się na optyczne powiększenie członka

To alternatywa dla wyżej wskazanych metod, ponieważ jak wskazuje nazwa zyska się jedynie na optycznym powiększeniu swojego narządu. Jeśli chce się mieć pewność, że taka metoda zadziała, w pierwszej kolejności warto zdecydować się na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Mężczyźni z problemem otyłości popadają w kompleksy, zwłaszcza gdy idzie za tym małe przyrodzenie. Warto więc zdecydować się na jakiś ruch, a więc np. na bieganie lub też regularną jazdę na rowerze. Ponadto nie należy zaniedbywać ćwiczeń mięśni Kegla, można też udać się na zajęcia fitness lub też na siłownię.

Oprócz tego strzałem w dziesiątkę może okazać się wydepilowanie miejsc intymnych. Może tak być, że panowie mają wrażenie, iż posiadają niewielkie przyrodzenie, ponieważ jest ono po prostu otoczone zbyt dużą ilością włosków. Warto się ich jak najszybciej pozbyć, a penis będzie wtedy wyglądał na większego, a co istotniejsze w sypialni zaprezentuje się schludnie.

To kilka najbardziej znanych metod, dzięki którym można powiększyć swojego penisa. Jak to w życiu bywa, ostateczna decyzja będzie zależała od rzeczowej analizy, ale też od konsultacji przeprowadzonych z wybranym specjalistą. Jeśli decyzję będzie się podejmowało samodzielnie, warto pozostać przy ćwiczeniach, które są bezpieczne.

Najskuteczniejszą metodą są jednak tabletki na powiększenie męskości, więc czasami lepiej po nie sięgnąć, jeśli panowie chcą się pozbyć swojego problemu i zacząć żyć bez kompleksów.

Zabiegi na powiększanie członka

jak powiększyć penisa - banner

Istnieją również bardziej zaawansowane metody powiększania członka, a więc specjalistyczne zabiegi, na które można się zdecydować przede wszystkim wtedy, gdy wszystkie inne metody okażą się nietrafione. Oto dwa najpopularniejsze zabiegi dla mężczyzn z małym przyrodzeniem:

Operacja chirurgiczna

Zabieg ten nie zapewnia stuprocentowych efektów oraz nie zawsze jest bezpieczny. W związku z tym panowie, którzy się na niego decydują biorą za to pełną odpowiedzialność.

W pierwszej kolejności trzeba poszukać sprawdzonej kliniki, w której będzie można w ogóle przeprowadzić taki zabieg. Poprzedzony jest on rzeczowym wywiadem lekarskim, wieloma konsultacjami oraz przygotowaniem pacjenta pod kątem psychicznym. Dzięki temu każdy wie na co się pisze i jakie efekty może osiągnąć. Zabieg opiera się głównie na poluzowaniu więzadła procowatego i wieszadłowego, dzięki czemu na długości penisa można zyskać nawet 3 centymetry.

Istnieje jeszcze jedna sprawdzona metoda, a więc pobranie tkanki tłuszczowej z innej partii ciała i przeniesienie jej do członka. Ten zabieg jest dużo bezpieczniejszy, dlatego panowie zdecydowanie chętniej się na niego decydują. Penis zyskuje nie tylko na długości, ale też na grubości, więc metoda ta na pewno będzie w pełni satysfakcjonująca.

Panowie muszą jednak przygotować się na ewentualne skutki uboczne takich operacji, a są nimi: deformacja członka, zakażenie, niezdolność do osiągnięcia orgazmu lub erekcji, impotencja, ale też utrata doznań seksualnych. Jak widać ryzykuje się bardzo dużo, więc czasami warto sobie po prostu odpuścić i pozostać przy ćwiczeniach oraz tabletkach.

Wykorzystanie kwasu hialuronowego

Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, nie powinien trwać dłużej niż 40 minut. Ważne jest to, aby wykonywał go bardzo doświadczony specjalista, więc takiego warto najpierw poszukać, bazując m.in. na opiniach innych mężczyzn, którzy zmagali się z takimi problemami. Kwas aplikowany jest w formie żelu.

Mężczyźni zdecydowani na przeprowadzenie takiego zabiegu mogą zyskać o 1-2 centymetry na długości swojego penisa. Powinna to być zadowalająca informacja dla każdego mężczyzny, ponieważ zawsze lepiej mieć 15 centymetrów długości, niż np. 13 centymetrów. Zyska na tym także partnerka seksualna. Efekty takiego zabiegu nie są jednak trwałe.

Zabieg należy powtórzyć po roku lub dwóch latach. Ponadto po jego wykonaniu należy zachować bezwzględną wstrzemięźliwość seksualną – od 2 do 4 tygodni.

Takie zabiegi są korzystną propozycją dla panów, którzy nie widzą dla siebie innego wyjścia, jak tylko zabieg chirurgiczny lub też ten z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie tkanki tłuszczowej z innego miejsca i wszczepienie jej do członka. Warto zdawać sobie jednak sprawę z ryzyka, które wiąże się z realizowaniem takich czynności.

Rozmiar członka – jakie czynniki mogą mieć wpływ na zmniejszenie przyrodzenia ?

Znanych jest wiele różnych czynników, które mogą mieć duży wpływ na zmniejszenie przyrodzenia u mężczyzn. Oto lista tych najbardziej popularnych:

  • obrzezanie – zabieg, który polega na usunięciu napletka,
  • blizny, które powstają po różnego rodzaju wypadkach – może to być np. przejechanie suwakiem po własnym penisie. Są to sytuacje losowe, na które nie ma się żadnego wpływu. Efektem przypominają obrzezanie,
  • zbyt niski poziom testosteronu – odpowiada również za znacznie obniżone libido, a więc panowie ze zbyt małym poziomem testosteronu nie będą mieli dużej ochoty na częste kontakty seksualne,
  • nadmierne palenie papierosów – naukowcy wykazują, iż sięganie po zbyt dużą ilość papierosów może mieć znaczący wpływ na zmniejszenie męskiego przyrodzenia lub też kłopoty z solidną erekcją,
  • zaburzenia w fazie dojrzewania – warto dbać o środowisko, w którym człowiek obraca się na co dzień,
  • promieniowanie – nadmierne wywołuje kurczenie się członka oraz problemy z niektórymi funkcjami seksualnymi,
  • urazy członka – mogą tyczyć się m.in. nieprawidłowej penetracji członka. Są to nietypowe sprawy, jednak niektórzy mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, że podczas seksu mogą trwale uszkodzić swojego penisa i tym samym zostanie on nieco pomniejszony. Warto więc uważać na swoje poczynania w sypialni zwłaszcza, gdy pary decydują się na tzw. „szybkie numerki” i nie za bardzo kontrolują swoje ruchy.

Te czynniki mogą mieć wpływ na pomniejszenie męskiego członka, dlatego zawsze warto na siebie uważać i mieć kontrolę nad wszystkimi poczynaniami, a zajdzie wtedy stuprocentowa pewność tego, że męski penis będzie miał się dobrze i nie będzie grozić mu żadne pomniejszenie.

Czy warto powiększać penisa? Jaki wpływ ma na to dieta ?

Powiększanie penisa jest jak najbardziej zrozumiałe u mężczyzn, którzy mają spore kompleksy związane ze swoim niewielkim przyrodzeniem. Warto jednak zapisać się najpierw na wizytę u seksuologa lub psychoterapeuty, dzięki czemu będzie można pozbyć się takich myśli i nie sięgać po różne rozwiązania, które zostały opisane wyżej.

Jeśli jednak takie wizyty nie przyniosą żadnego ukojenia, można spróbować stosowania tabletek, ćwiczeń czy też zabiegów chirurgicznych.

Dieta ma dość duży wpływ na cały męski organizm. Pozornie wydaje się, że dieta nie może mieć żadnego wpływu na rozmiar członka, jednak jest to błędne założenie.

Panowie muszą zdawać sobie sprawę z tego, że te produkty spożywcze, które przyswajają w swoim organizmie wpływają także na członka, a więc na jego długość oraz grubość. Ma to także związek z możliwością utrzymania satysfakcjonującego wzwodu. Odpowiednie produkty spożywcze pozytywnie wpływają na dopływ krwi do penisa.

Jeśli będą w sobie zawierać zbyt dużo konserwantów lub też sztucznych barwników, wtedy można być pewnym, że na swojego członka zadziała się dość niekorzystnie. W związku z tym opłaca się udać do sprawdzonego dietetyka, aby to właśnie tam ustalić prawidłowy tryb żywieniowy dla danego mężczyzny.

Do swojej diety warto włączyć przede wszystkim spore ilości arbuza, ale też l-argininę, która wpływa na podwyższoną produkcję tlenku azotu. To właśnie on wpływa na prawidłową erekcję wśród mężczyzn.

Rozmiar penisa a masturbacja

kobieta patrzy na krocze mężczyny

Wielu mężczyzn nie przyznaje się do tego, iż na co dzień dochodzi u nich do masturbacji. Oczywiście to jak najbardziej naturalne i taka czynność nie musi być żadnym powodem do wstydu.

Warto jednak zastanowić się nad tym, czy masturbacja ma wpływ na rozmiar penisa. Masturbacja jest bardzo zdrowa i nie należy się jej wstydzić nawet przed swoją partnerką seksualną. Bardzo istotne jest to, że odpowiednio wykonywana nie ma żadnego negatywnego wpływu na rozmiar męskiego przyrodzenia, dlatego masturbować można się regularnie, wykorzystując do tego nawet jakieś gadżety erotyczne.

Wszystko zależy jednak od tego, jakie potrzeby mają konkretni mężczyźni. Każdy sam przecież odpowiada za własną sferę erotyczną.

Oczywiście należy unikać bardzo agresywnej masturbacji, ponieważ wtedy dochodzi do uszkodzenia tkanek, które znajdują się w prąciu. Jeśli tak się stanie można mieć później problemy z solidnym wzwodem, a nawet doprowadzić do tego, że penis zostanie nieco pomniejszony.

Jeśli panowie będą jednak masturbować się rozsądnie i bez żadnych szaleństw, nie zadziałają niekorzystnie na swojego penisa. Agresywna masturbacja może doprowadzić m.in. do powstania niepokojących blizn, więc warto uważać na to, co robi się w sypialni.

Źródło:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32278614/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC548174/

https://www.nhs.uk/live-well/sexual-health/penis-enlargement/

https://www.healthline.com/health/mens-health/penis-enlargement-surgery-cost

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz