Pożądanie czy miłość ? Zobacz różnicę i definicję

Pożądanie to stan emocjonalny, nad którym ciężko jest zapanować. Największą siłę działania ma pożądanie seksualne. Jest ono obecne zarówno pomiędzy dwoma stałymi partnerami, jak również przypadkowo spotkanymi na ulicy osobami, które pierwszy raz widzą się na oczy. Odwzajemnione pożądanie to najprostsza droga do bliskiego poznania osoby, która nam się podoba. Niestety jak to w życiu bywa, nie każdy ma tyle szczęścia, by zawsze móc liczyć na wzajemność w swoich uczuciach. Prowadzi to do wielu zawodów miłosnych, rozczarowań, a czasami utraty wiary w samego siebie.

Nie powinniśmy nigdy do tego doprowadzać. Istnieją wszak techniki, pozwalające wzbudzać większe pożądanie w drugiej osobie. Może to być praca nad własną sylwetką – dieta lub ćwiczenia fizyczne. Można również próbować zmienić swój charakter, wprowadzając więcej zdecydowania i pewności siebie w codziennych działaniach. Można również posiłkować się bardzo skutecznymi i bezpiecznymi środkami, takimi jak feromony.

Czy feromony naprawdę istnieją?

Na temat feromonów krąży wiele legend i mitów, które poprzeplatane są prawdziwymi wiadomościami. Niektórzy twierdzą że feromony w ogóle nie istnieją. Że to chwyt marketingowy ze strony firm, które sprzedając tanie perfumy chcą zbić na nich fortunę. Z kolei inni przypisują feromonom nadprzyrodzone możliwości, twierdząc że jedno psiknięcie może zamienić mężczyznę w prawdziwego macho. W rzeczywistości prawda jest pośrodku.

Przekonaj się jak działają feromony Alluramin

Feromony rzeczywiście wpływają na zmianę zachowania. Ale nie w sposób magiczny i bezpośredni. Działają stopniowo, dlatego tak ważne jest ich regularne stosowanie. Kompozycja specjalnych składników działa nie tylko na płeć przeciwną, ale również Ciebie samego. Zapach feromonów, który na sobie nosisz, ma dodawać Ci sił i pewności siebie. Przykładowo, jeśli do tej pory miałeś problem, aby podejść do obcej kobiety i porozmawiać z nią, dzięki feromonom stanie się to łatwiejsze. Ich zapach zaintryguje kobietę w Twoim towarzystwie, czyniąc ją bardziej otwartą i ciekawą Ciebie. Tobie natomiast doda pewności i wiary w samego siebie. Zainicjowanie rozmowy przyjdzie Ci naturalnie prosto. Przestaniesz odczuwać strach, wątpliwości i obawę przed kompromitacją. Nawet jeśli zdarzy Ci się powiedzieć coś głupiego, będziesz potrafił obrócić to w żart, budząc jeszcze większy podziw u kobiety. Dlaczego?

Feromon Alluramin

Za co pokochasz Alluramin, a kobiety Ciebie

Alluramin dodaje mężczyznom i kobietom pewności siebie. To właśnie pewni siebie faceci przyciągają kobiety niczym magnes. Dają oni im poczucie bezpieczeństwa, oparcie i stabilność, której tak bardzo potrzebują. Kobieta chce wiedzieć, że jej partner poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami w życiu. Nie musi to być prawa – ma robić takie wrażenie i dawać kobiecie komfort psychiczny. Dzięki temu ona przestaje się martwić o przyszłość i czuje się zrelaksowana w towarzystwie partnera. Ten stan podoba się jej tak bardzo, że pragnie spędzać w towarzystwie mężczyzny jak najwięcej czasu. Chce go mieć tylko do siebie, odczuwając coraz większe pożądanie seksualne.

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie Alluramin.

Producent oferuje promocję i zapewnia dodatkowe opakowania GRATIS + darmową wysyłkę do końca miesiąca a także zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu.
Kliknij tutaj aby dokonać zakupu na oficjalnej stronie producenta

 

Czy można uzyskać taki efekt bez feromonów?

Jasne że tak. Dla wielu osób jest to jednak znacznie trudniejsze i bardziej czasochłonne. Feromony Alluramin działają znacznie szybciej, a ich efekty są widoczne już po krótkim czasie. Sam się o tym przekonasz, dostrzegając zmiany w swoim zachowaniu. Zaczniesz inicjować rozmowy i spotkania. Staniesz się bardziej otwarty w stosunku do płci przeciwnej. Ten sam sposób działania jest zauważalny w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn. Trzeba jednak zaznaczyć, że feromony damskie i męskie różnią się składem i kupując je dla siebie, koniecznie należy zwrócić uwagę na przeznaczenie.

Jak stosować Alluramin

Feromony Alluramin dostępne są w poręcznych szklanych buteleczkach z atomizerem. Wyglądają jak klasyczne perfumy i bez problemu można je zmieścić w torebce. Nie zajmują wiele miejsca, mają poręczny kształt i są bardzo łatwe w stosowaniu. Ich dyskrecja i wygoda użytkowania pozwala zabrać je wszędzie tam, gdzie możesz poznać ciekawych ludzi. Jednorazowe użycie zapewnia kilkugodzinną trwałość działania.

Feromony na poderwanie kobiety

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz