O nas

Nasz portal zajmuje się tematyką zdrowia oraz tematami z obszaru intymności. Znajdziesz u nas wiele porad, testów, rankingów oraz opinii produktowych. Wszystkie publikowane przez nas informację staramy się by były jak najwyższej jakości, docieramy do badań, testów oraz zagranicznych publikacji.

Współpracownicy AlphaGroom to wybitni eksperci, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewniają wysoki poziom merytoryczny naszych treści.

Dr Michał Wojciechowski

Ceniony ginekolog i seksuolog, którego praca opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia pacjentek. Jest autorem licznych publikacji naukowych i badań, a jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla naszego serwisu.

Aleksander Woźniak

Doświadczony redaktor i publicysta, który specjalizuje się w tematyce zdrowotnej. Przez wiele lat pracował w największych portalach zdrowotnych, zdobywając nie tylko wiedzę, ale też praktyczne doświadczenie w tworzeniu wartościowych treści dla czytelników.

Kasia Lasek

Redaktorka i autorka wielu publikacji na temat zdrowia, urody i intymności. Zdobyła wiedzę i doświadczenie zarówno w pracy redakcyjnej, jak i w terapii pacjentów, dzięki czemu potrafi przekazać skomplikowane informacje w sposób przystępny dla zwykłych ludzi.

Celem AlphaGroom jest propagowanie wiedzy na temat zdrowia i intymności oraz pomaganie naszym czytelnikom w podejmowaniu informowanych decyzji dotyczących swojego zdrowia i stylu życia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i korzystania z naszych wartościowych treści.