Alluramin – skuteczne feromony na podryw, poznaj opinie, ceny i efekty

Feromony są substancjami, które powodują, że niektóre osoby stają się dla nas atrakcyjne, a pochodzą one ze specjalnych gruczołów. Funkcją tych gruczołów jest emitowanie informacji także tych seksualnych innym przedstawicielom tego samego gatunku. Są to związki, które trudno jest wyczuć, mimo to działają silnie na zachowanie. Feromony funkcjonują bez wiedzy człowieka, dlatego nie potrafi on zauważyć ich wpływu, a powodują one pociąg seksualny, wzmożone podniecenie a nawet zakochanie. Odkąd ludzie poznali znaczenie feromonów zaczęli produkować specjalne preparaty, które je zawierają, do najbardziej obiecujących należy Alluramin.

Co to jest Alluramin ?

Alluramin to produkt zawierający feromony męskie, które oddziałują na kobiety, powodując ich zainteresowanie danym mężczyzną. Czasami mówi się, że mężczyzna przyciąga kobiety jak magnez, tak właśnie działają substancje zawarte w tym preparacie. Staje się on dla kobiet obiektem pożądania, jest uwodzony przez płeć przeciwną, wiele kobiet nie może oprzeć się użytkownikowi Alluramin.
Feromon Alluramin

UWAGA
Specjalna Promocja: 50% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Czasami na jakiejś imprezie mężczyzna wyglądający przeciętnie przyciąga kobiety jakby nie było wokół innych osobników płci męskiej. Każdy się zastanawia, co on w sobie ma, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem pięknych kobiet, które nie mogą oderwać od niego wzroku. A co ważne, ten mężczyzna nie jest inicjatorem, to kobiety go podrywają. Sekret tkwi właśnie we feromonach. Wystarczy że, mężczyzna spryska się preparatem Alluramin i jest królem na każdej imprezie. Silne stężenie tych substancji naniesione na ciało powoduje, że staje się on obiektem pożądania kobiet.

Recenzja produktu Alluramin

Alluramin zawiera mieszankę najlepiej dobranych feromonów o dużym stężeniu. Efekt zainteresowania ze strony kobiet powodują jego składniki (np. androstadienon), które oddziałują na kobiecy umysł. Wzmagające się pragnienie seksualne powoduje, że mężczyzna ma większe szanse na bardziej zażyłą znajomość.

Długo trwały badania nad wpływem feromonów na ludzi mózg, uzyskane odpowiedzi, wskazują jednoznacznie, że mężczyźni wydzielający określone substancje mają największe powodzenie u pań. Kobieta znajdująca się pobliżu takiego mężczyzny odczuwa pożądanie seksualne właśnie do niego, ponieważ określone obszary jej mózgu zostały aktywowane. Naukowcy poznali te substancje i dlatego wszedł na rynek produkt Alluramin stanowiący zbiór  najskuteczniejszych feromonów.

alluramin feromony

Niezbyt dobrą informacją dla panów, jest to, że nie każdy wydziela tak pociągające substancje. Ponadto większość mężczyzn wytwarza feromony na dość niskim poziomie, który nie jest w stanie dotrzeć do umysłu kobiety w takim stopniu, aby wywołać jej zainteresowanie. Ale obecnie nie trzeba się tym martwić, Alluramin posiada takie substancje, które oczarują każdą kobietę.

Opinie mężczyzn, którzy korzystają z Alluramin

Długi staż małżeński nie powinien powodować znudzenia drugą osobą. W moim przypadku po 20 latach małżeństwa w sypialni powiało chłodem i żona nie miała ochoty na seks. Postanowiłem zadziałać, przeczytałem w Internecie o mieszance feromonów Alluramin, kupiłem i teraz, gdy mam ochotę na zbliżenie, spryskuje się nim. Moja żona patrzy wtedy na mnie inaczej a nasze współżycie seksualne jest cudowne.

Adam 46 lat, Katowice

Kiedy usłyszałem jak działają na kobiety feromony, stwierdziłem, że jest to szansa dla mnie, spokojnego i nieśmiałego chłopaka. Przed wyjściem na imprezę spryskałem się Alluramin i czekałem na efekt. Muszę przyznać, że ten spray zdziałał cuda, już nie tylko patrzyłem na kobiety, ale one patrzyły też na mnie i same zapraszały mnie do tańca. Było cudownie.

Eryk 26 lat, Wałcz

Mam 60 lat i wybierałem się do znajomych, wiedząc, że będzie tam moja koleżanka z dawnych lat. Chciałem zrobić na niej jak najlepsze wrażenie i powiedziałem o tym synowi. On szybko zrozumiał, że znudziła mi się samotność. Podarował mi Alluramin, powiedział, że to zbiór feromonów, które sprawią, że znajoma będzie patrzyła na mnie bardziej przychylnie. Tak właśnie się stało.

Zdzisław 60 lat, Kraków

alluramin opinie

Skład mieszanki feromonów Alluramin

Alluramin został wyprodukowany z naturalnych składników, które nie zagrażają zdrowiu mężczyzny.

Androstadienon

Substancja nie posiada zapachu i produkowana jest przez organizm mężczyzny w momencie podniecenia. Jest pochodną testosteronu i ma wpływ na umysł kobiet powodując u nich wzmożenie pożądania. Mężczyzna używający Alluramin będzie postrzegany, jako osobnik bardzo męski, dzięki czemu panie będą czuły się w jego towarzystwie swobodnie.

Androstenol

Ta substancja nazywana jest lodołamaczem kobiecych serc. Producent zawarł w produkcie Alluramin ten składnik mając świadomość, że mężczyzna będzie postrzegany przez panie, jako ktoś warty uwagi. Ten feromon płciowy ułatwi nawiązywanie kontaktów z kobietami, mężczyzna widząc zainteresowanie swoją osobą stanie się dobrym rozmówcą czarując partnerkę każdym słowem. Po miło spędzonych chwilach jest szansa na kontynuację znajomości i dalszej części wieczoru.

Androstenon

Ten feromon odpowiada za silne pobudzenie seksualne, dlatego też znalazł się w Alluramin zwiększając szansę mężczyzny na odbieranie siebie, jako osobę silną i pewną swoich możliwości. Ta mieszanka feromonów uczyni użytkownika bardziej interesującym dla płci przeciwnej.

Androsteron

Feromon znalazł się w Alluramin nie bez powodu, podkreśla on męskość. Poziom androsteronu zmniejsza się wraz z wiekiem mężczyzny, dlatego panowie po ukończeniu 25 roku życia, powinni wyrównać jego stan za pomocą produktu Alluramin. Kobiety bardzo dobrze odbierają mężczyzn, wokół których unosi się zapach tego feromonu, czują się przy nim bezpiecznie i są coraz bardziej rozluźnione.

Efekty działania silnej mieszanki feromonów Alluramin

Badania prowadzone nad najskuteczniejszym składem feromonów nie były daremne. Udało się wyizolować składniki, które silnie oddziałują na umysł kobiety, mieszanka zawarta w Alluramin intensywnie pobudza jej mózg w obszarach, które odpowiadają za pragnienia seksualne. Jest to produkt bezpieczny dla organizmu ludzkiego, nie powoduje działań niepożądanych. Taki zestaw feromonów jest idealnym sposobem na zwrócenie uwagi kobiet. Panowie, którzy, na co dzień są nieśmiali, mogą wreszcie stać się obiektem westchnień pań, królem parkietu i nie tylko.

Feromony

Alluramin wyróżnia się:

  • Przyjemnym bardzo męskim zapachem
  • Utrzymuje się na skórze mężczyzny nawet do 12 godzin po użyciu
  • Nie ma przeciwwskazań do stosowania tych feromonów razem z ulubionymi perfumami
  • Jedno opakowanie produktu wystarcza na 30 dni
  • Zastosowane naturalne składniki powodują, że stosowanie produktu jest bezpieczne.

Ważną informacją dla mężczyzn jest fakt, że codzienne stosowanie Alluramin spowoduje nauczenie swojego organizmu zapamiętania tego aromatu i produkowanie tego feromonu. Najbardziej odpowiednie miejsca do nanoszenia produktu to nadgarstki, strona wewnętrzna łokci i szyja. Po pół roku organizm mężczyzny będzie sam produkował feromony, który budzą takie zainteresowanie ze strony kobiet.

Skutki uboczne stosowania Alluramin

W związku z naturalnym składem produktu Alluramin, nie powoduje on skutków ubocznych dla organizmu człowieka. Może być używany przez mężczyzn bez względu na wiek.

Hiszpańska mucha

Dawkowanie Alluramin

Alluramin produkowany jest w postaci sprayu i bardzo wygodny podczas użytkowania. Wystarczy rozpylić go na całym ciele. Jedno użycie powoduje działanie produktu przez 12 godzin, więc jednorazowa dawka powinna wystarczyć.

Cena i gdzie kupić Alluramin?

Feromon Alluramin

UWAGA
Specjalna Promocja: 50% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Produkt w sprayu Alluramin najlepiej zamawiać na stronie producenta, który odpowiada, za jakość sprzedawanego towaru. Preparat można znaleźć na Allegro, ale istnieje ryzyko, że nie będzie to oryginalny preparat, a jak wiadomo to pełny skład odpowiada za osiągany rezultat. W aptekach stacjonarnych tego produktu nie można nabyć. Ważne: posiadanie recepty nie jest wymagane.

Ceny Alluramin

Alluramin – pojemność 14 ml

  • Zestaw na 6 miesięcy w skład, którego wchodzą 3 opakowania plus 3 gratis, razem 6 opakowań – cena 509 złotych.
  • Zestaw na 3 miesiące w skład, którego wchodzą 2 opakowania plus 1 gratis, razem 3 opakowania – cena 337 złotych
  • Zestaw na 1 miesiąc, czyli 1 opakowanie – cena 169 złotych.

Feromony na poderwanie kobiety

Ostatnia aktualizacja 7 kwietnia, 2023

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz