Co to jest hiszpańska mucha ? Afrodyzjak – opinie, efekty, cena

Hiszpańska mucha czyli popularny afrodyzjak

Wszelkiego rodzaju afrodyzjaków, które mają podnieść jakość doznań seksualnych, na rynku obecnie nie brakuje. Jednym z nich jest hiszpańska mucha. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej. Czym w związku z tym jest hiszpańska mucha i komu zaleca się jej stosowanie?

Mucha, czyli… chrząszcz

Zacznijmy od tego, że hiszpańska mucha w zasadzie nie jest muchą. Jeśli jesteśmy już przy etymologii, warto zauważyć, że do czynienia mamy tutaj z chrząszczem o nazwie pryszczel lekarski. Nazywana jest też zresztą majka lekarską lub kantarydą. Afrodyzjaki sprzedawane jako hiszpańska mucha powinny zawierać w sobie wyciąg z tego chrząszcza, choć w 100 proc. trudno to ustalić, ponieważ wielu producentów nie podaje dokładnego składu takiego afrodyzjaku. Załóżmy jednak, że hiszpańska mucha zawiera w sobie wyciąg z kantarydy. Poza tym afrodyzjaki takie mają w sobie witaminy, aminokwasy i tym podobne dodatki, które możemy znaleźć w afrodyzjakach. Siłą hiszpańskiej muchy ma być jednak właśnie wyciąg z kantarydy, który ma wzmagać doznania seksualne. Pozostałe dodatki to natomiast substraty, które mają potęgować jej działanie.

Jak działa kantaryda ?

Jak w związku z tym działa kantaryda? Należy zauważyć, że ten afrodyzjak nie jest tutaj substancją, która działa na psychikę. Niemniej jednak pobudza zakończenia nerwowe w obrębie układu moczowo-płciowego. Poza tym podrażnia ona również błony śluzowe, przez co następuje wyraźne zwiększenie doznań seksualnych. Pamiętajmy jednak, że hiszpańska mucha najlepsze efekty zapewnia wtedy, kiedy zachodzi ochota na seks.

Feromon Alluramin

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

kup w najniższej cenie – kliknij tutaj

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Bezpieczeństwo, opinie, efekty i cena

Zdarza się słyszeć głosy, że afrodyzjak o nazwie hiszpańska mucha może być niebezpieczny. W zasadzie kantarydyna to trucizna, która dla organizmu może być nawet śmiertelna. Wszystkich pragniemy tutaj jednak uspokoić, bo śmiertelne stężenie sprowadza się tu od 10 do 30 mg. Stężenie tej substancji, jakie zawiera w sobie hiszpańska mucha, jest jednak zdecydowanie niższe. Są to wielkości mikroskopijne, a więc stosowanie hiszpańskiej muchy nie niesie w sobie żadnego zagrożenia dla życia. To samo tyczy się też zapalenia dróg moczowych czy nawet układu pokarmowego. Stosowanie jej zgodnie z zasadami i zalecanymi dawkami nie zaszkodzi, a jedynie pomoże, zwiększając doznania seksualne podczas stosunku.

Opinie osób, które stosują hiszpańską muchę

Gdy moje libido spadło, szukałam wymówek, aby nie uprawiać seksu z mężem, zdawałam sobie jednocześnie sprawę, z tego, że na dłuższą metę takie działanie jest niemożliwe. Popytałam wśród znajomych i oni podsunęli mi pomysł na stosowanie hiszpańskiej muchy. Przejrzałam kilka stron internetowych i natrafiłam na ten środek, muszę powiedzieć, że kropelki zdziałały cuda, mój apetyt na seks stał się o wiele silniejszy a doznania były bajeczne. Warto.

Ewelina 35 lat, Gdańsk

Miałam trudny okres w pracy, ciągły stres, niedosypianie to wszystko spowodowało, że moje pożądanie seksualne znacznie zmalało. Nie chciałam nieporozumień w związku, więc sięgnęłam po afrodyzjak w kapsułkach Femin Plus, który zwiększył moją ochotę na seks. Muszę przyznać, że orgazmy stały się fantastyczne a ja czuję się zrelaksowana i zadowolona.

Kasia 28 lat, Konin

Często zmieniałem partnerki i ciągle czułem się gotowy do zbliżenia seksualnego. Jednak od jakiegoś czasu mój popyt na seks znacznie się ograniczył a i potencja jakby była słabsza. Poszukałem na stronach internetowych produktu, który przywróciłby mi moją dawną sprawność seksualną i pragnienie zbliżeń z kobietą. Przeczytałem o kropelkach z hiszpańską muchą, słyszałem już o jej silnym działaniu na libido i potencję, więc kupiłem. Teraz już tylko cieszę się ze wspaniałego seksu i pożądania, które znowu jest silne.

Bartek 38 lat, Elbląg

Jestem nieśmiałym facetem i mam problem do nawiązania rozmowy z kobietami i zainteresowania ich swoją osobą. Wybierałem się na imprezę z kumplami i nie miałem zamiaru wyjść z niej sam. Postanowiłem kupić męskie feromony Alluramin i nie żałuję. Moja pewność siebie znacznie wzrosła, byłem wyluzowany a kobiety zaczęły zwracać na mnie uwagę. Z tej imprezy nie wyszedłem sam. Polecam

Konrad 27 lat, Dęblin

Rutyna w małżeństwie to znak, że trzeba coś zmienić, wprowadzić do pożycia seksualnego coś interesującego, co u obydwojga wywoła podniecenie i spełnienie. Lubię silne orgazmy, więc postanowiłam zrobić partnerowi niespodziankę. Kupiłam hiszpańską muchę, założyłam seksowną bieliznę i pokazałam mu ten środek. Z początku był zdziwiony, ale szybko nabrał ochoty na nowe doznania. Efekt był piorunujący, już dawno nie miałam tak silnego pożądania, aż cała drżałam, mój facet również odczuwał niezwykłe bodźce. Warto trochę poeksperymentować i cieszyć się wspólnymi intymnymi chwilami.

Majka 42 lata, Zwoleń

Hiszpańska mucha dla kobiet i mężczyzn

Na koniec zaznaczmy jeszcze, że hiszpańska mucha jest dla kobiet i mężczyzn. Jest to afrodyzjak bezpieczny i skuteczny, o którego zaletach najlepiej przekonać się osobiście. Chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego produktu jakim jest Alluramin.

Afrodyzjaki są substancjami pobudzającymi libido, pożądanie seksualne. Popęd seksualny i pragnienie kontaktu seksualnego jest dość niejednoznaczny doznaniem uzależnionym od wielu mechanizmów fizjologicznych a także psychologicznych. Odczuwanie w danej chwili pożądania jest powiązane z relacjami z partnerem,  ze stanem zdrowia itd. Zastosowanie afrodyzjaków może wzmocnić libido czyli popęd seksualny i spowodować, że seks stanie się przyjemniejszy.

Ranking feromonów

Co to jest libido?

Przetłumaczone z łaciny libido to pożądanie, pasja, pragnienie przyjemności. Często ludzie nie rozumieją, że libido składa się z dwóch części: mentalnej (pożądanie) i fizycznej (podniecenie). I nie zawsze działają w tandemie. Wiele osób uważa, że pożądanie powinno powstać spontanicznie. Ale wszyscy jesteśmy różni, wszystkie ciała są różne. Tak, więc nie istnieje coś takiego jak normalny poziom pożądania seksualnego. Może być spontaniczny, ale często występuje już w trakcie stymulacji. Co więcej, czasami potrzeba dużo wysiłku, aby osiągnąć właściwe podejście.

Ciało i mózg zmieniają się wraz z wiekiem, więc libido nie stoi w miejscu. Na przykład, podczas menopauzy u kobiet zachodzą zmiany tkanki pochwy, więc seks może stać się bolesny. Jest to prosty powód zmniejszania pożądania. Czasami chęć zwiększenia libido wiąże się z wyższymi potrzebami partnera, a czasem z osobistymi doświadczeniami. Powody są różne, dlatego należy się nimi zająć na różne sposoby.

Fakty i mity na temat afrodyzjaków

Każdy człowiek ma dostęp do naturalnych afrodyzjaków pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Ale czy one naprawdę działają dodatnio na libido. Do afrodyzjaków zaliczana jest czekolada, „miód obłędu” produkowany przez pszczoły himalajskie, poszukiwany przez mężczyzn mających problemy z potencją. Innym produktem uznanym za afrodyzjak jest johimbina i żeń-szeń.

Natomiast do afrodyzjaków pozyskiwanych od zwierząt należą: hiszpańska mucha, czyli substancja o nazwie kantarydyna wydzielana przez chrząszcza pryszczela. Obecnie uważana za najsilniejszy afrodyzjak na świecie. Innym przykładem jest toksyna pozyskiwana z gruczołów skórnych ropuch z rodzaju Bufo oraz ostrygi.

Faktem jest, że efektywność tych afrodyzjaków wiąże się z odżywczym działaniem składników w nich zawartych. Najbardziej popularnym afrodyzjakiem jest hiszpańska mucha, należy jednak przestrzegać dawki a pożądanie i wrażenia odbierane podczas seksu będą silniejsze. Mitem jest, że wszystkie afrodyzjaki zapewniają wzrost libido, trzeba wybierać sprawdzone przez innych produkty, aby uzyskać silniejsze pobudzenie seksualne. Poza tym, ważna jest tak zwana chemia między dwiema osobami, jeżeli nie ma iskry, nawet afrodyzjak może nie zadziałać.

Kto może korzystać z afrodyzjaków ?

Z afrodyzjaków mogą korzystać zarówno kobiety i mężczyźni, którzy pragną wznieść się wyżyny doznań seksualnych. Osoby pragnące wywołać pożądanie u partnera, chętnie sięgają po takie specyfiki. Hiszpańska mucha działa rozluźniająco na psychikę i jeżeli partner/ka jest nieśmiały lub obawia się, że nie sprosta oczekiwaniom drugiej strony, może sobie pomóc za pomocą tego środka. Poczucie wstydu i zażenowania mija a pojawia się namiętność i pragnienie bliskości fizycznej. Znane na rynku afrodyzjaki zaczynają działać zaraz po zażyciu i szansa na udany seks wzrasta. Opory odnośnie swojej seksualności znikają, pożądanie seksualne jest coraz większe i można oddać się niezwykłym igraszkom miłosnym.

Jak działa hiszpańska mucha ?

Hiszpańska mucha to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków, działa natychmiast powodując pobudzenie seksualne, rozpala zmysły i pożądanie. Jest to produkt organiczny, który pomaga się zrelaksować i doświadczyć silniejszego podniecenia seksualnego. Zwiększa wrażliwość w prawie wszystkich strefach erogennych, a czasami nasila się przyjemność podczas stosunku płciowego. Hiszpańska mucha, przyczynia się do manifestacji naturalnego pożądania i znacznie poprawia doświadczenia podczas kontaktu seksualnego, dzięki lepszemu nawilżeniu pochwy. Pomaga to zapomnieć o wszelkich bolesnych doznaniach i w pełni oddać się szerokiej gamie radości.

Feromony na poderwanie kobiety

Substancja zawarta w tym środku odgrywa rolę silnego stymulatora, co jest istotne w warunkach zmniejszonej energii seksualnej. Jest wskazana dla kobiet, które mają oznaki oziębłości, nie są w stanie osiągnąć orgazmu lub odczuwają dyskomfort podczas seksu. Mężczyźni powinni spróbować, jeśli występują trudności z erekcją lub często występuje przedwczesny wytrysk.

Hiszpańska mucha pomaga rozszerzać naczynia krwionośne w narządach płciowych i pozwala kobiecie doświadczyć silnego podniecenia seksualnego. Kiedy rozpoczyna się działanie tego środka wówczas nasilenie doznań seksualnych znacznie wzrasta. Stają się bardzo ekscytujące, podczas gdy orgazm trwa znacznie dłużej. Efekt działania zostaje zachowany przez 6-8 godzin po tym, jak afrodyzjak dostanie się do organizmu. Co więcej, całkowity efekt zanika dopiero po 16 godzinach.

Efekty, jakie zapewnia hiszpańska mucha

Wśród głównych efektów jest:

  • Ogólny relaks ciała
  • Większa wrażliwość stref erogennych
  • Lepsze nawilżenie narządów intymnych u kobiety
  • Szybka gotowość do seksu.

Hiszpańska mucha jest narzędziem zaprojektowanym przede wszystkim w celu pobudzenia i uwolnienia energii seksualnej. Przede wszystkim jej składniki mają korzystny wpływ na krążenie krwi w narządach płciowych, zapewnia to rozluźnienie mięśni gładkich i pomaga aktywować dopływ krwi do narządów. Dzięki temu pojawia się silne pożądanie seksualne.

Głównym składnikiem jest kantarydyna. To ona stymuluje krążenie krwi i powoduje zwiększone pożądanie seksualne. Substancja ta jest ekstraktem pozyskiwanym z elementów krwi i składu gonad owada. Należy rozumieć, że nierozcieńczony ekstrakt jest trucizną i jest niezwykle niebezpieczny dla ludzkiego życia. Ale produkty sprzedawane na rynku zawierają bezpieczną dawkę, która jest również optymalizowana przez wpływ składników pomocniczych.

Czy jest szkodliwa ?

Hiszpańska mucha jest produktem bezpiecznym, jeżeli jest przyjmowana zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu. Zwiększanie dawki może spowodować działania niepożądane, dlatego trzeba podchodzić odpowiedzialnie do stosowania tego środka.

Dawkowanie i skutki uboczne hiszpańskiej muchy

Podczas stosowania hiszpańskiej muchy należy wziąć pod uwagę przeciwwskazania. Główne przypadki, w których stosowanie jest niepożądane, obejmują:

  • Indywidualna nietolerancja kantarydyny i przejaw reakcji alergicznych
  • Problemy z układem sercowo-naczyniowym w dowolnej formie
  • Jeśli kobieta jest w ciąży lub karmi piersią
  • Predyspozycje do krwawienia
  • Ostre przewlekłe choroby dróg moczowych.

Skutki uboczne zwykle nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia, ale aby ich uniknąć, należy ściśle przestrzegać instrukcji dotyczących produktu. Główne działania niepożądane obejmują: wzrost ciśnienia krwi, bezsenność, powikłanie chorób urologicznych i ginekologicznych, złe samopoczucie wysoka temperatura ciała. Wszystkie te zjawiska występują niezwykle rzadko i mają charakter krótkotrwały.

Na każdym opakowaniu hiszpańskiej muchy, podany jest sposób przyjmowania i należy ściśle stosować się to tych zaleceń. Produkt sprzedawany jest w postaci kropli i najczęściej wystarczy kilka, aby osiągnąć pożądany efekt. Najczęstszym zaleceniem jest nie dodawanie środka do gorących napojów i alkoholu, ponieważ efekt może zostać zaburzony.

Ostatnia aktualizacja 14 kwietnia, 2023

Blazej

Dodaj komentarz