Najlepsze tabletki na powiększenie penisa – Ranking 2023 i opinie

Spis treści (rozwiń)

Ranking tabletek na zwiększenie rozmiaru penisa 2023

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa i szukają sposobów na jego powiększenie.

Tabletki na powiększenie penisa są popularnym rozwiązaniem, jednak ze względu na dużą liczbę dostępnych marek i rodzajów, trudno jest wybrać najlepszy produkt.

Niniejszy ranking przedstawia najlepsze tabletki na powiększenie penisa w 2023, oparte na analizie składu i opiniach konsumentów, co pozwala na łatwe i skuteczne rozwiązanie problemu niezadowolenia z rozmiaru penisa.

#1

penisizexl tabletki

PeniSizeXL

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

#2

xtrasize powiekszanie penisa

XtraSize

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

#3

member xxl - jak skutecznie powiększyć penisa

Member XXL

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

Najskuteczniejsze preparaty na porost członka

Każdy mężczyzna marzy, aby być dobrym kochankiem i zaspakajać swoją partnerkę. Udany seks w dużej mierze zależy od rozmiaru penisa – odpowiednia długość , grubość i twardość daje satysfakcję obu stronom. Gdy w tej sferze pojawiają się problemy prawdopodobnie całe życie erotyczne również niesie za sobą negatywne i wstydliwe skojarzenia.

Czy istnieją bezpieczne i skuteczne metody na powiększenie penisa? Okazuje się, że rynek oferuje sporo preparatów, które realnie pomagają mężczyznom stawać na wysokości zadania! Sprawdź nasz najnowszy ranking najskuteczniejszych tabletek na porost penisa!

Mężczyźni, którzy mają małego członka bardzo często MYŚLĄ, że chcieliby żeby ich penis był większy. Aby jakimś magicznym sposobem urósł i zaczął być powodem do dumy a nie wstydu, frustracji i zażenowania… Prawda taka, że tu wcale nie potrzeba magii. Wystarczy współczesna wiedza medyczna.

To połączenie tradycyjnych szamańskich metod, znanych od tysiącleci z aktualną technologią i jej możliwościami badawczymi. I posiadając tę wiedzę już wiesz, że możesz DZIAŁAĆ! Twój penis może być większy! Tabletki na powiększenie penisa zawierające żeńszeń, są o wiele lepsze niż pompki do penisa.

Ludzie starają się zaspakajać własne potrzeby. Tabletki na powiększanie penisa są narzędziem do osiągnięcia wymarzonego celu. To niezwykle proste: składniki aktywne zawarte w tabletce regenerują Twój organizm i sprawiają, że zaczyna on funkcjonować poprawnie a czasem może nawet przerosnąć najśmielsze z oczekiwań.

Zapoznaj się z najskuteczniejszymi preparatami na powiększenie penisa dostępnymi na rynku. Zawsze zamawiaj suplementy diety z oficjalnej strony producenta – wtedy masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt najwyższej jakości. Wyroby medyczne na powiększanie penisa, muszą przed wejściem na rynek spełnić szereg restrykcyjnych wymagań. Miej pewność, że kupujesz produkt, który spełnia wszystkie zasady bezpieczeństwa i skuteczności.

#1

penisizexl tabletki
Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa PeniSizeXL

Tabletki PeniSizeXL od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami i jedną z najwyższych sprzedaży na rynku suplementów erotycznych na powiększenie penisa.

Przeprowadzona analiza są jedynie potwierdzeniem tychże opinii. Bardzo wysokie natężenie ekstraktów z naturalnych ziół i roślin, które mają niesamowity wpływ na ludzki organizm, wznoszą jakość życia seksualnego na zupełnie nowy poziom.

Zamiast stosować codziennie  kilka czy kilkanaście różnych kapsułek wystarczy teraz jeden PeniSizeXL. W każdej kapsułce zamknięto szereg najskuteczniejszych ekstraktów pobudzających męską seksualność.

Chyba każdy słyszał o pozytywnym wpływie żeń-szenia na ludzką seksualność i powiększanie penisa. Wpływa na wzrost libido oraz zwalcza zaburzenia erekcji. Jego właściwością jest pobudzanie intensywnego rozkurczu naczyń krwionośnych, co maksymalnie potęguje napływ pulsującej krwi do penisa.

Kolejnym składnikiem jest Tribulus Terrestris, który rozciąga i powiększa zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia, powodując fizyczny wzrost penisa. Korzeń Maca poprawia jakość i ilość spermy, a liść Damiana potęguje sprawność seksualną. Palma sandałowa zwalcza problemy z prostatą. Wszystkie składniki pobudzają różnorodne sfery erogenne, optymalizując ich funkcje i zwiększają długość penisa.

Tabletki na porost penisa są bezpieczne w stosowaniu. Nie powinno się jedynie przekraczać dziennej dawki zalecanej przez producenta. Jak już zaznaczyliśmy, natężenie składników aktywnych jest wysokie i nie powinno się go przekraczać. Jeżeli chcesz powiększyć penisa to koniecznie skorzystaj z tej oferty

Kup w najniższej cenie

Zalety

 • Wysoka skuteczność – PeniSizeXL cieszą się bardzo dobrymi opiniami i jedną z najwyższych sprzedaży na rynku suplementów erotycznych na powiększenie penisa. Przeprowadzone analizy potwierdzają ich skuteczność.
 • Naturalne składniki – tabletki PeniSizeXL zawierają ekstrakty z naturalnych ziół i roślin, co sprawia, że są bezpieczne w stosowaniu.
 • Wielofunkcyjność – każda kapsułka zawiera szereg najskuteczniejszych ekstraktów, które pobudzają męską seksualność. Składniki tabletek wpływają także na jakość i ilość spermy oraz zwalczają problemy z prostatą.
 • Łatwe stosowanie – zamiast stosować codziennie kilka czy kilkanaście różnych kapsułek, wystarczy teraz jedna kapsułka PeniSizeXL.
 • Bezpieczeństwo stosowania – tabletki na porost penisa są bezpieczne w stosowaniu, o ile przestrzega się dziennej dawki zalecanej przez producenta.

Wady

 • brak

#2

xtrasize powiekszanie penisa
Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Preparat na zwiększenie członka XtraSize

Suplement diety na wydłużenie penisa XtraSize posiada działanie ukierunkowane na poprawienie ciał jamistych znajdujących się w członku mężczyzny.

Skład tego preparatu to całkowicie naturalne składniki, które nie wywołują niebezpiecznych skutków ubocznych. Wyjątkiem mogą być osoby wysoce wrażliwe na którykolwiek ze składników preparatu. Opracowana receptura tabletek XtraSize to między innymi:

 • Tribulus tetris – jest odpowiedzialny za poprawę jakości ciał jamistych
 • Maca Root – skutecznie poprawia potencję
 • L arginina – znany i niezbędny aminokwas, który poprawia stężenie hormonu wzrostu i poprawia krążenie
 • Saw Palmetto – zwiększa potencje, jest często stosowany przy naturalnym leczeniu przerostów prostaty
 • Inne składniki jak np. ziarna dyni, korzeń żeń szenia – znane afrodyzjaki

Dzięki unikalnemu składowi starannie dobranych składników naturalnych, powiększenie penisa można zaobserwować już po tygodniu stosowania suplementu. Zmienia się nie tylko wielkość i objętość członka. Stosowanie tabletek XtraSize, według recenzentów, wspomaga także prawidłową erekcję i zwiększa doznania podczas stosunku. Unikalna formuła jest ściśle chroniona. Dzięki temu, producent suplementu XtraSize ma szanse zostać monopolistą na rynku skutecznych produktów, wpływających na naturalne powiększanie penisa.

Kup w najniższej cenie

Zalety

 • Skuteczność – preparat jest ukierunkowany na poprawienie ciał jamistych w członku mężczyzny, co skutkuje zwiększeniem ich objętości i rozmiaru.
 • Naturalne składniki – skład suplementu to wyłącznie naturalne składniki, co oznacza, że nie wywołuje niebezpiecznych skutków ubocznych.
 • Działanie wielokierunkowe – XtraSize poprawia nie tylko jakość ciał jamistych, ale także potencję, stężenie hormonu wzrostu oraz zwalcza problemy z prostatą.
 • Szybkie efekty – dzięki unikalnej formule i starannie dobranym składnikom, efekty w postaci powiększenia penisa są widoczne już po tygodniu stosowania suplementu.
 • Wspomaganie erekcji i doznań podczas stosunku – suplement diety XtraSize pomaga także w utrzymaniu prawidłowej erekcji oraz zwiększa doznania podczas stosunku, co zostało potwierdzone przez użytkowników produktu.

Wady

 • brak

#3

member xxl - jak skutecznie powiększyć penisa
Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL

Według dostępnych badań naukowych, osoby regularnie przyjmujące doustnie preparat na powiększenie penisa Member XXL były w stanie odnotować zwiększenie rozmiaru swojego członka nawet o 5 centymetrów.

Większość badanych mężczyzn wykazała wysokie zadowolenie z kuracji, natomiast mniejsza część badanej grupy spodziewała się jednak większego efektu wydłużenie penisa. Niemniej jednak, obie grupy potwierdziły pozytywną zmianę w wyglądzie swoich członków. Dzięki tej wysokiej skuteczności, producent preparatu objął go 90 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Skuteczność tabletek na powiększenie penisa Member XXL w powiększaniu penisa wynika z zastosowania skoncentrowanych, wysokiej jakości składników, które w odpowiednich proporcjach pozwalają na zaobserwowanie tak dużych zmian.

Dzięki w 100% naturalnej mieszance preparatu, osoby poddające się suplementacji mogą być pewne bezpieczeństwa i braku skutków ubocznych stosowania. Składniki znajdujące się w Member XXL są ukierunkowane na bezpośrednie działanie, które ma na celu poprawić ukrwienie, wzmocnić mięśnie i znacznie zauważalnie zwiększyć rozmiar penisa.

Preparat na powiększanie penisa jest także dyskretny i łatwy do spożycia – to forma łatwej do połknięcia tabletki, którą można przyjąć w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Składniki preparatu zostały dokładnie opracowane. Są to głównie ekstrakty z:

 • Korzenia żeń – szenia
 • Szafranu
 • Pieprzu czarnego
 • Owoców cytryńca chińskiego

W jednej tabletce suplementu znajdują się wyżej wymienione składniki w unikalnej i strzeżonej tajemnicą handlową dawce. To właśnie unikalne proporcje są kluczem do skuteczności Member XXL, który pogrubi i wydłuży penisa. Według dostępnych recenzji użytkowników, suplement diety Member XXL jest jednym z godnych polecenia i wartych uwagi środków pozwalających na realne powiększenie członka i poprawienie tym samym funkcji seksualnych. Warto dodać, że są to w pełni naturalne i skuteczne sposoby na wydłużenie i pogrubienie penisa.

Kup w najniższej cenie

Zalety

 • Skuteczność: Preparat Member XXL pozwala na zwiększenie rozmiaru penisa nawet o 5 cm, co potwierdzają badania naukowe. Większość użytkowników wyraża wysokie zadowolenie z efektów kuracji.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: Producent preparatu oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co pozwala na bezpieczne przetestowanie jego skuteczności.
 • Naturalny skład: Member XXL zawiera wyłącznie naturalne składniki, które nie powodują skutków ubocznych i są bezpieczne dla zdrowia.
 • Łatwość stosowania: Preparat na powiększenie penisa Member XXL jest łatwy w stosowaniu, a jego składniki są ukierunkowane na bezpośrednie działanie.
 • Unikalna receptura: Składniki preparatu Member XXL, takie jak korzeń żeń-szenia, szafran, pieprz czarny czy owoce cytryńca chińskiego, zostały starannie opracowane i łączone w unikalnej dawce, co sprawia, że preparat jest skuteczny i bezpieczny w stosowaniu.

Wady

 • brak

#4

Expansil Cream cena
Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Krem na powiększenie penisa Expansil Cream

Na czwartym miejscu w rankingu znajduje się preparat na powiększenie penisa o nazwie Expansil Cream. Jak wskazuje nazwa produkt jest dostępny pod postacią kremu. Łatwo się rozprowadza i zapewnia optymalną skuteczność działania.

Krem jest stosowany przez tych mężczyzn, którzy chcą powiększyć swojego penisa, a przy tym zadbać o odbudować pewność siebie i poprawić samoocenę. Członek stanie się duży, masywny oraz twardy. Nie będzie kłopotów z osiągnięciem satysfakcjonującego wzwodu, przy każdej nadarzającej się okazji na seks.

Expansil Cream wykazuje się naturalnym składem (m.in. obecność olejku z mięty pieprzowej i arniki górskiej). Napływ krwi do penisa ulegnie zwiększeniu, a orgazmy staną się intensywniejsze.

Mężczyźni poprawią swoje libido i będą mieć większą ochotę na częste kontakty seksualne ze swoimi partnerkami. Wzmocnią strukturę członka i zagwarantują sobie maksymalną satysfakcję seksualną. Od tej pory seks stanie się prawdziwą przyjemnością, a panowie nie będą musieli zważać na żadne uciążliwe ograniczenia.

Kup w najniższej cenie

Efekty stosowania preparatów na powiększenie członka

Efekty stosowania tych produktów utrzymują się długo po zakończeniu kuracji. Oba środki są całkowicie naturalne i nie wywołują szkodliwych skutków ubocznych wpływających na stan organizmu. Dostępne badania pokazują, że zarówno tabletki na powiekszenie penisa PenisizeXL, Member XXL jak i XtraSize są środkami skutecznymi i coraz bardziej popularnymi. Większość użytkowników zauważa poprawę w wielkości, twardości członka i zadowalającemu okresowi trwania erekcji.

Jeśli suplementacja nie przyniesie pożądanych efektów, rozmiar penisa w ocenie mężczyzny nie zmieni się i nadal będzie się uskarżał na trudności w zachowaniu prawidłowych funkcji seksualnych, zalecane jest skontaktowanie się z lekarzem – seksuologiem. Być może problem związany z kompleksami odnośnie wielkości członka tkwi głębiej i może wymagać psychoterapii.

Badania pokazują, że dla większej grupy mężczyzn – rozmiar członka jest tematem newralgicznym i drażliwym. Wielu z nich zadaje sobie pytanie jak powiększyć penisa ? Nie podejmują oni żadnych działań aby poprawić swój komfort psychiczny i poprawić własną samoocenę związaną z wielkością penisa. Dla każdego mężczyzny długość penisa jest bardzo ważna, a jego mniejszy rozmiar może powodować zaburzenia seksualne !

Pozostała część mężczyzn decyduje się na szukanie skutecznych sposobów na nieinwazyjne powiększenie członka. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów gwarantujących wspaniałe rezultaty w szybkim czasie. Niestety, często okazuje się to jedynie reklamową obietnicą producenta pozostającą bez pokrycia w rzeczywistości. Wśród morza nieskutecznych produktów, warto zwrócić uwagę na dwa suplementy, które wykazują realne działanie, które pozwala na znaczne powiększenie objętości i grubości członka.

Regularne zażywanie tabletek na powiększenie penisa i preparatów PeniSizeXLXtrasize i MemberXXL, pozwala na zminimalizowanie kompleksów wynikających z niezadowalających rozmiarów penisa i braku satysfakcji z życia seksualnego. Warto także wiedzieć, że wbrew powszechnej opinii, bardzo często obawy mężczyzn o rozmiary swojego członka są uzasadnione. Oprócz ostateczności – chirurgicznej metody powiększania członka specjalnymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego, można spróbować przywrócić pewność siebie za pomocą starannie opracowanych suplementów, których działanie jest w stanie wpłynąć na komfort życia i relacje z partnerką.

Jak stosować tabletki powiększające członka ?

Tabletki zazwyczaj stosuje się codziennie, zażywając jedną kapsułkę rano i wieczorem. Dwie kapsułki dziennie dostarczają wysoką ilość składników aktywnych, których regularne zażywanie jest szansą na bardzo szybkie pojawienie się efektów kuracji. Rozłożenie dawki na różne pory dnia powoduje, że przez całą dobę mogą one aktywnie wspierać organizm w osiąganiu optymalnych możliwości. Niektóre produkty wymagają 3 tabletek, z racji niskiego stężenia ekstraktów zawartych w preparacie. Tabletki na powiększenie penisa cieszą się ogromną popularnością, decydują o rozmiarze penisa, ciała jamiste się powiększają, powodują zwiększenie popędu seksualnego oraz zwiększenia masy penisa.

Jak działają leki wydłużające i pogrubiające penis ?

Składniki aktywne tabletek napędzają organizm do optymalizacji konkretnych bodźców i powiększania penisa. Tym sposobem maksymalnie zwiększa się napływ krwi do penisa, rozrastają się połączenia nerwowe, pobudza się produkcja i ruchliwość plemników, podnosi się poziom libido… Podnosi jakość na wielu poziomach życia erotycznego. Skuteczne powiększanie penisa oferują najlepsze tabletki na powiększenie penisa, daje to prawdziwy wzrost penisa, ciała jamiste stają się grubsze, zapewniają również zwiększenie popędu seksualnego.

Ile czeka się na efekty kuracji ?

Wszystko zależy od początkowych oczekiwań i indywidualnych predyspozycji powiększenia penisa. Niektórzy Panowie dostrzegają różnicę już w pierwszych tygodniach inni potrzebują trochę więcej czasu. Bardzo korzystnie na efekt kuracji wpływa nastawienie i prowadzenie zdrowego trybu życia. Powiększanie członka możliwe jest poprzez tabletki na powiększenie i wzrost rozmiaru penisa. Najlepsze tabletki z tego rankingu tabletek oferują poprawę życia seksualnego, poprawę erekcji i zawierają naturalne składniki, dzięki czemu skutki uboczne nie występują.

Opinie o tabletkach na powiększenie penisa

Tabletki powiększające członka cieszą się dobrymi opiniami wśród stosujących je mężczyzn. To jeden z najczęściej kupowanych preparatów na poprawienie funkcji seksualnych, jego niesłabnąca popularność nie powinna nikogo dziwić. Jeśli można mieć większego penisa, to czemu nie? Zaciekawieni opiniami, które krążą po Internecie pozwoliliśmy wybrać sobie kilka z nich i podzielić się nimi z Wami:

Janusz69

„Nigdy nie byłem fanem swojego członka. No szału nie było, co tu dużo gadać. Wyskoczyła mi reklama, spróbowałem zamówić. Szok i niedowierzanie! Żona to uwierzyć nie może.”

KonradDe

„Stosowałem już kilka preparatów. Efekty naprawdę spoko. Najbardziej jednak polecam PeniSizeXL, bardzo silne orgazmy z nim są i mocno rośnie”

Bartosz22

„Długo byłem prawiczkiem, bo wstydziłem się małego. Na operację mnie nie stać, ekspandery mnie przerażają. Stanęło na tabletki i to był najlepszy wybór na świecie. Przestałem unikać kobiet i jestem o wiele pewniejszy siebie”

Kaliber

„Odmieniłem swój seks. Odmieniłem swoje życie. W końcu seks jest przyjemny, bez problemu wszystko działa. Zeszła ze mnie tona frustracji. Syty głodnego nie zrozumie, ale mały penis jest największą porażką dla mężczyzny. Tego trzeba spróbować! On naprawdę ROŚNIE!!”

Jak widać opinie zaczerpnięte z tematycznych forów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość i skuteczność suplementów erotycznych. Zwiększenie rozmiaru penisa poprzez stosowanie tabletek na powiększenie członka jest skuteczne, czyli ciał jamistych prącia oraz wzmocnienie erekcji. Skutki uboczne nie występują, a tabletki powiększające penisa zawierają naturalne składniki i bezpieczny skład, jak np. korzeń maca, ekstrakt z owoców cytryńca, żeń szeń koreański, buzdyganek naziemny.

Czy w trakcie kuracji można stosować alkohol i używki?

Przeprowadzone badania nie wskazują negatywnego wpływu na łączenie tabletek z alkoholem czy używkami. Jednakże warto zaznaczyć, iż spożywanie alkoholu i stosowanie używek zawsze może mieć negatywny wpływ na wydolność seksualną oraz może powodować regres osiągniętych już efektów. Tabletki na powiększenie penisa zawierają naturalne składniki, powodują, że tkanki penisa stają się grubsze i powodują przyrost penisa. Jak wiadomo grubość penisa jest znaczącą dla doznań kobiet.

Co powoduje, że penis jest zbyt mały?

Zaburzenia erekcji, niepełny wzwód i inne problemy ze sfery seksualnej mają różnorodne podłoże. Mogą wynikać z stresu, złych doświadczeń seksualnych, problemów z związku. Mogą mieć charakter neurologiczny, psychologiczny a niekiedy mechaniczny. Zazwyczaj większość da się wyprowadzić w czasie odpowiednio przeprowadzonej kuracji.

Czy tabletki powiększające penisa są bezpieczne i jakie jest ryzyko wystąpienia skutków ubocznych?

Preparaty wpływające porost penisa są w pełni bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych. Jeśli ich skład opiera się o składniki naturalnego pochodzenia to można ufać w działanie i bezpieczeństwo produktu. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych poprzez stosowanie tabletek na powiększenie członka praktycznie nie istnieje.

Powiększenie członka, czyli ciał jamistych prącia powoduje skuteczne zwiększenie rozmiaru penisa. Ranking tabletek wygrał preparat PeniSizeXL, który dają najlepszy efekt powiększenia penisa. Regularne stosowanie tabletek na powiększenie penisa powoduję również silniejsze erekcje, wydłużenie stosunku i poprawę potencji.  Jak wiemy rozmiar członka jednak ma znaczenie dlatego warto stosować dobre tabletki.

Czy Tabletki na Powiększenie Penisa Naprawdę Działają?

Tabletki na powiększenie penisa jak sama nazwa wskazuje, mają zagwarantować użytkowników wzrost penisa. Skuteczność tabletek z pewnością została zagwarantowana przez producenta, a także za obiektywne można uznać opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na powiększanie członka z danym preparatem. Warto zauważyć, jak działają tabletki na powiększenie penisa. Zwykle efekty stosowania tabletek są wyraziste. Tabletki działają poprzez uwalnianie tlenku azotu i rozkurcz naczyń krwionośnych. W efekcie ciała jamiste i zlokalizowane wokół nich naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu. Zwiększa się ciśnienie krwi oraz przepływ krwi a to z kolei zapewnia powiększenie penisa.

Ranking tabletek na powiększenie penisa, który został przez nas przygotowany zawiera jedynie skuteczne i sprawdzone preparaty, które zwiększają rozmiar penisa i sprawdzają się także w leczeniu zaburzeń erekcji. Warto pamiętać jednak, że powiększanie członka, a także wzmocnienie erekcji w dużej mierze zależy od użytkowników preparatów. Tabletki powiększające penisa należy stosować zawsze zgodnie z zaleceniami producenta, a także w sposób regularny. Wówczas tkanki penisa będą cały czas stymulowane do wzrostu.

Czy dzięki tabletkom można osiągnąć efekt powiększonego penisa na stałe?

Jeśli przyjrzymy się, jakie są najczęściej zadawane pytania odnośnie preparatów na powiększanie penisa, wówczas łatwo można zauważyć, że panowie są wyjątkowo zainteresowani tym, czy rozmiar penisa zmieni się na stałe. Z pewnością każdy z panów chce, by jego przyrodzenie było zadowalające.

Tabletki na powiększenie penisa jak np. preparat Member XXL gwarantuje trwałe efekty, które nie znikną w momencie, kiedy panowie przestaną stosować kapsułki. Warto zauważyć, że do powiększania penisa musi zajść korelacja kilku czynników: większy przepływ krwi, większa produkcja tlenku azotu i rozszerzone naczynia krwionośne. Okazuje się, że w momencie kiedy te warunki zostaną spełnione, wówczas możliwe jest skuteczne powiększanie penisa. W przedstawionych preparatach odpowiadają za to całkowicie naturalne składniki jak np. korzeń maca, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, wyciąg z korzenia żeńszenia koreańskiego czy ekstrakt owoców palmy sabałowej. Co więcej, naturalne składniki silniejsza erekcja – więc korzyści są w tym momencie podwójne.

Efekty stosowania tabletek na wzrost rozmiaru penisa są trwałe. Panowie więc nie muszą obawiać się o to, że wraz z ostatnią tabletką ich penis znacznie się zmniejszać.

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z kremem lub żelem?

Tabletki na powiększenie penisa działają od zewnątrz. Gwarantuję one średni wzrost rozmiaru penisa o 5 -7 centymetrów. Takie suplementy diety to tylko i wyłącznie naturalne składniki jak np. ekstrakt z korzenia żeńszenia koreańskiego, wyciąg z owoców pieprzu czarnego czy korzeń maca. Skład tabletek gwarantuje więc poprawę erekcji oraz większy rozmiar penisa.

Stosowanie tabletek na powiększenie penisa jest bezpieczne, a skutki uboczne nie są jak do tej pory zgłaszane. Panowie więc mogą śmiało wspomagać się kremami lub żelami, które również usprawnią przepływ krwi i zagwarantują wzmocnienie erekcji. Pamiętajmy jednak, że powiększanie członka żelami i kremami nie daje tak trwałych efektów, jak suplementy diety. Produkty te faktycznie działają np. na wzmocnienie erekcji czy nieznacznie na naczynia krwionośne. Preparaty te jednak stosuje się miejscowo, a co za tym idzie, ich działanie jest chwilowe.

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z pompką lub ekstenderem?

Tabletki na powiększenie penisa i sprawność seksualną – o ile będą tylko stosowane regularnie – przyniosą zadowalające efekty. Gwarantują one naturalne powiększenie penisa i brak obaw o skutki uboczne. Faktem jest, że na rynku pojawiło się obecnie wiele gadżetów, w tym także wspomniane pompki i ekstendery, które mają zapewnić wydłużenie penisa.

Takie gadżety jednak są dość ryzykowne. Stosowanie ich w nadmiarze może odprowadzić do urazów i otarć, które z pewnością nie będą dla panów przyjemne. Co więcej, zmiany w rozmiarze penisa będą chwilowe i dość znikome.

Czy można przyspieszyć wzrost rozmiaru penisa?

Jeśli chodzi o etapy i szybkość powiększania członka tabletkami, wówczas nie da się całego procesu przyspieszyć np. stosując większe dawki niż zalecane. Tabletki na zwiększenie rozmiaru penisa działają w odpowiednim tempie i co najważniejsze gwarantują satysfakcjonujące rezultaty.

Warto stosować takie tabletki regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta. Wówczas panowie mogą spodziewać się dość szybkich i bezpiecznych zmian.

Czy muszę być pełnoletni aby stosować tabletki na porost penisa?

Nie, ranking tabletek na powiększenie członka uwzględnia preparaty również dla osób poniżej 18 roku życia. Jednak zaleca się nie stosować tabletek na penisa osobom poniżej 16 roku życia.

Warto pamiętać, ze anatomia każdego z mężczyzn jest odmienna, a chłopcy poniżej 18 roku życia dalej znajdują się w fazie rozwoju. Choć skład tabletek wydaje się być całkowicie bezpieczny, to jednak warto poczekać do osiągnięcia pełnoletności.

Czy potrzebuję recepty aby kupić tabletki na powiększenie członka?

Skład tabletek na powiększenie penisa jest całkowicie naturalny, a co za tym idzie, można nabyć je całkowicie bez recepty.

Tabletki na powiększenie członka nie powinny być jednak stosowane w sposób dobrowolny. Warto więc przez rozpoczęciem kuracji zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania i zawartymi w niej zaleceniami producenta. W razie wątpliwości możemy również skonsultować kurację z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku kiedy wystąpią efekty niepożądane, koniecznie należy przerwać stosowanie.

Czy preparaty na wzrost penisa można łączyć z alkoholem?

Tabletki na powiększenie penisa nie mają żadnych przeciwwskazań, co do łączenia ich z alkohole. Jednak panowie powinni mieć na uwadze to, że jeśli marzą o tym, by osiągnąć silniejszą erekcję lub spowodować poprawę popędu seksualnego, to alkohol w tym wypadku nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Tabletki na powiększenie penisa pozwalają osiągnąć silniejszą erekcję, jednak ich działanie w wyniku połączenia z alkoholem może zostać znacznie osłabione. Producent tabletek na powiększenie penisa nie wyklucza, aczkolwiek nie zaleca łączenia ich z alkoholem.

Czy tabletki na powiększanie penisa można brać przy stosowaniu używek?

W przypadku stosowania np. tabletek na powiększenie penisa Member XXL, nie ma żadnych przeciwwskazań odnośnie łączenia kuracji z innymi używkami. Jednocześnie jeśli zależy nam również na leczeniu zaburzeń erekcji, a także na zwiększeniu popędu, wówczas takie rozwiązanie z pewnością nie jest polecane.

Podobnie jak w przypadku alkoholu, używki mogą osłabić działanie naturalnych składników jak np. korzeń maca czy ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego i sprawić, że nie zostaną one wchłonięte z przewodu pokarmowego. Wówczas spodziewane efekty nie przyjdą w wymaganym czasie.

Czy tabletki wpływają na powiększenie obwodu, czy tylko długości penisa?

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL czy inne mają działać w sposób kompleksowy. Oznacza to, że rezultaty nie ograniczają się tylko do wydłużenia przyrodzenia. Panowie mogą oczekiwać znacznie szerszego spectrum działania. Rozmiar przyrodzenia zmieni się więc zarówno pod względem długości jak i grubości.

Warto również zauważyć, że tabletki gwarantują nie tylko wzrost rozmiaru penisa, ale także i poprawę erekcji i poprawę ogólnej sprawności seksualnej.

Gdzie znajdę opinie mężczyzn wraz ze zdjęciami przed i po?

Na stronie producenta można znaleźć zdjęcia i opinie mężczyzny, który powiększył penisa o 4 cm, 7 cm i 9 cm. Każdy producent suplementu zamieszcza na swojej stronie opinie użytkowników, które mają być najlepszym dowodem na to, że preparaty faktycznie wyróżniają się skutecznym działaniem. W naszym rankingu znajdują się także wybrane opinie o konkretnych preparatów, warto się więc z nimi zapoznać.

Jak mocno można powiększyć penisa, stosując tabletki na powiększenie członka?

Długość i grubość penisa zależy od indywidualnych uwarunkowań, niektórym udało się powiększyć penisa nawet o 9 cm. Panowie muszą również mieć świadomość tego, że anatomia każdego z nich jest inna. Producent podając dane odnośnie możliwych rezultatów, bierze pod uwagę średnie dane, które zebrane zostały w wyniku testów i badań.

Każdy z panów powinien jednak podchodzić do tego z dystansem, gdyż uwarunkowania genetyczne i indywidualne predyspozycje będą najważniejsze.

Jakie efekty mogą zapewnić tabletki na powiększenie penisa dzięki regularnemu stosowaniu?

Tabletki na zwiększenie rozmiaru przyrodzenia – jak sama nazwa wskazuje – mają zagwarantować wzrost członka o konkretną ilość centymetrów. Jednocześnie warto zauważyć, że nie są to jedyne rezultaty, jakich faktycznie można się spodziewać. Panowie mogą oczekiwać, że ich sprawność seksualna znajdzie się na o wiele wyższym poziomie, a erekcje będzie długotrwała i o wiele łatwiejsza do osiągnięcia.

penisizexl tabletki

Rekomendacja #1 na podstawie recenzji użytkowników

Produkt numer jeden na podstawie opinii konsumentów to PeniSizeXL

Pozytywne opinie potwierdzają jego działanie, stosunek ceny do jakości jest doskonały!

Sprawdź produkt nr #1

Zobacz również:

GigantX
Jak powiększyć penisa

Źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6474863/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC548174/
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03153735
https://medlineplus.gov/penisdisorders.html

Ostatnia aktualizacja 16 czerwca, 2023

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

2 komentarze do “Najlepsze tabletki na powiększenie penisa – Ranking 2023 i opinie”

 1. Jak jest problem to trzeba sobie pomóc. Jeszcze nie trzeba gębą świecić u lekarza czy w aptece, kurier przynosi i nawet nie wiem co jest w środku. Piękna sprawa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz