Seksapil – co to jest seksapil i czy można się go nauczyć

Chyba każda kobieta szuka odpowiedzi na pytanie, co to jest seksapil i jak go w sobie znaleźć ?. Seksapil to bardzo trudna do jednoznacznego zdefiniowania rzecz. To umiejętność przyciągania mężczyzn i wzbudzania w nich zainteresowania swoją osobą. W jaki sposób? No właśnie. Na seksapil składa się suma wielu różnych czynników. Począwszy od wyglądu, przez zapach, barwę głosu, sposób poruszania się, zachowanie, a także to wewnętrzne coś, które można nazwać magią przyciągania.

Czy zatem można seksapilu się nauczyć ?

Oczywiście że tak. Istnieje wiele sposób na emancypowanie kobiecością i naturalne kuszenie mężczyzn. Niestety, nauka tego jest bardzo czasochłonna i niestety wymaga dobrego przewodnika. A o takich jest bardzo trudno. Rzecz jasna można poszukiwać skutecznych sposobów na własną rękę i ćwiczyć metodą prób i błędów. Wiąże się to jednak z wieloma straconymi szansami i mocną wiarą w samą siebie. Czy zatem nie lepiej sięgnąć po rozwiązanie, które może ułatwić nam życie? Jest pewien sprawdzony sposób, który pozwala wyciągnąć seksapil z każdej kobiety. Bez długich ćwiczeń, zmiany wyglądu czy metamorfozy swojej ulubionej garderoby. Tym sposobem są feromony.

Co to są feromony i jak działają ?

Feromony to naturalnie wydzielane przez ludzkie ciało zapachy. Nie mają one tak wyraźnej woni jak perfumy, ale są bezbłędnie interpretowane przez osobników przeciwnej płci. Feromony mogą przyciągać lub odstraszać. To od nich zależy powodzenie, którym kobiety cieszą się u mężczyzn i na odwrót. Skład feromonów jest indywidualny dla każdego z nas. Nie mamy możliwości modyfikować go na poziomie swojego organizmu, ale możemy stosować inne rozwiązania, wykorzystujące perfumy z dodatkiem feromonów. Naukowcy poświęcili wiele pracy temu, aby dokładnie poznać zasadę działania i skład feromonów. W toku wieloletnich badań, udało im się wyselekcjonować związki, które odpowiadają za wzbudzanie pożądanie u przeciwnej płci. Co więcej, naukowcom udało się te związki uzyskać i dziś są one składnikiem takich perfum, jak Alluramin.

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie Alluramin.

Producent oferuje promocję i zapewnia dodatkowe opakowania GRATIS + darmową wysyłkę do końca miesiąca a także zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu.
Kliknij tutaj aby dokonać zakupu na oficjalnej stronie producenta

Alluramin to zapach pożądania i pewności siebie

Feromon Alluramin

Alluramin to feromony w płynie, stworzone w wersji dla kobiet i mężczyzn. Zadaniem feromonów jest nie tylko wzbudzenie zainteresowanie w osobie, która Ci się podoba, ale przede wszystkim dodanie Ci pewności siebie. Feromony takie jak Alluramin nie mają mocno wyczuwalnej woni, ale przez cały czas stosowania, działają na podświadomość. Budują w Tobie uczucie euforii, zadowolenia i dodają energii. Napędzają Cię do działania, pozwalając Ci wierzyć we własne siły i napędzając do dalszego działania. Tę różnicę w zachowaniu zauważysz nie tylko Ty, ale również ludzie z Twojego otoczenia. Właśnie przez to nowe, pełne pewności siebie zachowanie, staniesz się atrakcyjniejsza dla mężczyzn, a kobiety zaczną Ci zazdrościć samej siebie. Dlaczego?

Ponieważ będzie zachowywać się jak zdecydowana i silna kobieta. Nabierzesz poczucia własnej wartości. Dostrzeżesz swoje piękno i mocne strony. Będziesz potrafiła je zaakcentować… wydobywając na światło dzienne swój seksapil. Tak to właśnie działa.

Jak stosować feromony Alluramin ?

Tak samo jak każde inne perfumy. Wystarczą dwa niewielkie psiknięcia na szyję lub nadgarstki. Feromony Alluramin mają długi czas działania, stopniowo uwalniając się pod wpływem temperatury ciała. Oczywiście największą siłę działania mają na osoby, które są w bezpośrednim sąsiedztwie Ciebie. Stosując feromony, możesz pomóc sobie w łatwiejszym poznawaniu mężczyzn i zainteresowaniu ich swoją osobą. Nawet jeśli nie zauważą żadnej zmiany w Twoim wyglądzie, zaintryguje ich sam fakt, dlaczego wcześniej nie zwrócili na Ciebie uwagi. Będą się zastanawiać, czy na pewno jesteś tą samą osobą co dawniej, czy może coś w sobie zmieniłaś. Tak intensywne myślenie o Tobie sprawi, że w końcu zechcą się z Tobą spotkać i porozmawiać. W ten właśnie prosty sposób, feromony Alluramin odnoszą zamierzony skutek.

Źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6588248/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18543091

Ostatnia aktualizacja 12 kwietnia, 2023

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz