Jak zadowolić faceta w łóżku

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego podczas zabaw erotycznych uwielbiają seksowną bieliznę na swojej partnerce. Zadowolenie mężczyzny w sypialni wymaga jednak czegoś więcej. Mężczyźni preferuję pewne pozycje oraz lubią odczuwać podczas stosunku pewność siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się tego, jak zadowolić swojego mężczyznę w łóżku zapoznaj się z naszym opracowaniem. Podpowiadamy co robić oraz w jaki sposób tak, by wywołać spełnienie na twarzy ukochanego. 

Jak podniecić mężczyznę od strony psychologicznej?

Mężczyzn bardzo podniecają czynności o charakterze seksualnym, dlatego też warto wykorzystać to, by podczas zabawy wprowadzić kilka urozmaiceń. Czynności, które powinnaś wykonywać w łóżku wiążą się również z tym, że mężczyźni kochają kobiety, które są silne i pewne siebie, a zarazem takie, które potrzebują wsparcia. To właśnie te cechy można odnieść do seksu i tego, czego mężczyźni oczekują w łóżku. Poniżej znajdziesz trzy wskazówki, jak zadowolić swojego mężczyznę w sypialni. 

Wzbudzanie emocji

Podczas seksu możesz posłużyć się różnymi czynności tylko po to, by wprowadzić bardziej erotyczną atmosferę. Takie zachowania, jak patrzenie mężczyźnie w oczy podczas gry wstępnej i seksu, sprawią, że wzbudzisz u niego większe emocje. Kolejną czynnością dostarczającą mężczyznom silnych wrażeń jest trzymanie ich za kark lub włosy podczas stosunku. Aby podgrzać atmosferę, możesz również zmieniać mimikę twarzy, wprowadzić gwałtowny i szybki oddech czy wykonywać niekontrolowane ruchy ciałem. Bądź nieprzewidywalna i zaskakuj go swoją obecnością!

Delikatna lub dominująca

Mężczyźni rozpoczynający współżycie z kobietą, pragną aby była ona delikatna i niewinna. To właśnie te cechy wywołują największe podniecenie seksualne oraz są gwarancją udanej zabawy. Wraz z upływem lat preferencje mężczyzn ulegają jednak zmianie. Bardziej podniecająca staje się u kobiet pewność siebie, kontrolowanie zabawy erotycznej oraz zaskakiwanie nowymi wrażeniami i doznaniami. Jeśli wyczujesz już swojego partnera, zaskocz go delikatnością lub dominacją!

Szeptanie do ucha

Szept, delikatne muśnięcia i subtelne pocałunki to idealny zestaw, gwarantujący udaną grę wstępną. Nawet jeśli chcesz być dominująca podczas seksu, możesz rozpocząć od subtelnych szeptów do ucha i delikatnego dotykania każdej sfery erogennej. Szeptanie świetnie sprawdzi się również podczas stosunku, zwłaszcza gdy będziecie już o krok od orgazmu. Czułe słówka, zachęcanie do bardziej gwałtownych ruchów i wszystko to, co podpowie Ci Twoja wyobraźnia może sprawić, że Twój partner będzie jeszcze bardziej zadowolony ze zbliżenia.

Bielizna erotyczna, która wprowadzi wyjątkowy nastrój w sypialni

Mężczyźni są wzrokowcami, co oznacza, że erotyczna bielizna działa na nich, jak nic innego. Na szczęście rodzajów bielizny jest wiele, dzięki czemu możesz wybierać różne kreacje. Idealnym połączeniem jest seksowny strój oraz uwodzący taniec lub strip-tease. W ten sposób z pewnością znajdziesz drogę do spełnienia erotycznego Twojego mężczyzny.  Oto kilka kreacji, którymi zaskoczysz swojego wybranka:

 1. Wybierz seksowną sukienkę, która podkreśli Twoje walory, lecz nie odkryje zbyt wiele. Spraw, by domyślał się co masz pod spodem.
 2. Załóż bodystocking z otworem umożliwiającym odbywanie stosunku. Dzięki temu Twoje ciało będzie przyozdobione w erotyczny strój, który Twój partner będzie mógł podziwiać podczas seksu.
 3. Wybierz strój, dzięki któremu zamienisz się w seksowną pielęgniarkę, policjantkę, księżniczkę lub kapitana statku. Możliwości jest wiele, a takie urozmaicenie z pewnością podnieci i zaskoczy Twojego partnera.
 4. Subtelne zestawy do tańca, czyli szal boa, nasutniki oraz biżuteria erotyczna. Dzięki takim dodatkom sprawisz, że Twój ukochany nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku.
 5. Bielizna erotyczna to także coś dla mężczyzn. Pokaż mu się w seksownych stringach lub sukieneczce i zachęć go do wspólnej zabawy. Podaruj partnerowi erotyczne majteczki, dzięki czemu oboje poczucie się bardziej seksowni i nabierzecie ochoty na zbliżenie.

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn, które koniecznie musicie wypróbować

Mężczyźni lubią niektóre pozycje bardziej, a do innych są mniej przekonani. Warto wiedzieć o tym, co na pewno spodoba się Twojemu partnerowi, a co może wywołać u niego mieszane uczucia. Poniżej znajdziesz kilka pozycji, dzięki którym niewątpliwie zadowolisz swojego mężczyznę w łóżku. 

Pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca to sensualna opcja, dzięki której Twój mężczyzna będzie mógł podziwiać Twoje ciało oraz oddać Tobie inicjatywę. W tej pozycji mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi na nim i porusza biodrami, podobnie jak jeździec na koniu. Siedząc na swoim partnerze, możesz być odwrócona przodem do niego, by pieścić jego sutki lub być odwrócona tyłem, by jego penis mógł stymulować Twój punkt g.

Pozycja misjonarska

Misjonarska to bardzo znana pozycja, w której kobieta leży na plecach a mężczyzna znajduje się na niej. Dzięki niej oboje możecie całować się, szeptać sobie czułe słówka oraz czuć własny oddech. Pozycja jest bardzo wygodna i podatna na modyfikacje, dlatego warto zachować ją w repertuarze. Co jednak najważniejsze – mężczyźni ją uwielbiają!

Pozycja “szpilka”

Szpilka to jedna z popularniejszych pozycji, którą każdy mężczyzna kojarzy z filmów dla dorosłych. Kobieta siada na podwyższeniu, np.na stole, a mężczyzna wchodzi w nią na stojąco, będąc między jej nogami. Ta pozycja dostarczy Wam bardzo intensywnych doznań oraz wywoła erotyczny i niegrzeczny klimat. Co więcej, Twój partner będzie mógł podziwiać całe Twoje ciało i jego walory.

Pozycja na pieska

W tej pozycji kobieta klęczy, a mężczyzna wchodzi w nią od tyłu, trzymając ją za biodra. Seks w takiej pozycji jest bardzo podniecający dla mężczyzn z kilku powodów. Po pierwsze pozwala im na dominowanie i kontrolowanie seksu. Po drugie, mężczyzna posiada idealne wrażenia wzrokowe. Po trzecie, ta pozycja jest idealna na szybki numerek, który mężczyźni po prostu uwielbiają.

Fellatio, czyli to, czego pragną mężczyźni

Seks oralny to zupełnie inna kategoria doznań erotycznych, którą uwielbia każdy mężczyzna. Fellatio wymaga jednak zaangażowania ze strony kobiety oraz chęci dostarczenia partnerowi niezapomnianych wrażeń i rozkoszy. Pod tymi tajemniczymi terminami kryje się tak naprawdę pieszczenie penisa za pomocą ust. Mężczyźni kochają fellatio ponieważ w ten sposób mogą oni szybko i bez wysiłku zaspokoić swoją potrzebę. Co więcej, jest to nieprzewidywalna zabawa, podczas której partnerka może wykorzystać różne metody, by doprowadzić do orgazmu. Seks oralny ma dla mężczyzn szczególne znaczenie i jest 100% sposobem na zadowolenie mężczyzny w łóżku. Poniżej przedstawiamy rady i wskazówki, dzięki którym wykonasz idealne fellatio, a Twój partner dozna niezapomnianego orgazmu:

 • Nie drażnij penisa, a szczególnie żołędzia, zębami ponieważ nie jest to przyjemne dla mężczyzn, a u niektórych może wywoływać dyskomfort,
 • Pamiętaj o tym, czy czerpać przyjemność z wykonywania fellatio i robić to czule, a nie w ten sposób, żeby szybko to zakończyć,
 • Najwrażliwszym miejscem na penisa jest żołądź i wędzidełko, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ssanie właśnie tego obszaru,
 • Pieszczoty nie powinny być jednostajne. Zmieniaj tempo ssania, wyciągaj penisa z ust oraz wykorzystuj różne techniki. Możesz lizać członka, pieścić go ustami, stymulować go dłonią, ssać jądra, dotykać krocza, a nawet penetrować odbyt mężczyzny. Każde z tych miejsc jest sferą erogenną, która wywołuje u mężczyzn silne podniecenie seksualne,
 • Możesz wykorzystać także bardziej skomplikowane techniki, jak np. zimno-ciepło. Ta metoda polega na tym, że najpierw ogrzewasz penisa w ustach, a następnie wyciągasz go i chłodzisz zimnym powietrzem. Takie urozmaicenia i nietypowe zwroty akcji z pewnością zadowolą Twojego mężczyznę,
 • Pamiętaj o tym, by nie popadać w rutynę i szukać wciąż nowych form dostarczania Twojej drugiej połówce przyjemności. 

Jeśli chcesz zadowolić swojego mężczyznę w łóżku, pamiętaj o tym, że to co robisz ma sprawiać przyjemność również Tobie. Nie powinnaś się do niczego zmuszać, czy robić tego wbrew sobie. Chcąc dostarczyć mężczyźnie wielu niezapomnianych wrażeń, możesz wykorzystać różne zachowania oraz metody. Możesz oddziaływać na wzrok partnera, pobudzać go za pomocą gestów, słów czy oferować mu pieszczoty. Najważniejsze jest jednak to, by odnaleźć w tych działaniach czułość oraz miłość do swojego wybranka.

Dodaj komentarz