PUNKT G – Jak działa i jak stymulować Punkt G

O kobiecym punkcie G krąży wiele opinii. Spora część osób twierdzi, że takie miejsce w ogóle nie występuje w kobiecym ciele. Z kolei inni uważają, że nawet jego krótkie stymulowanie może doprowadzić kobietę do wielkiego orgazmu. Prawda jednak jest taka, że punkt G rzeczywiście istnieje i to u każdej kobiety. Niestety jego znalezienie wymaga pewnej wprawy i wiedzy, gdzie należy go poszukiwać. Punkt Gräfenberga możemy odnaleźć wkładając palec wskazujący do wnętrza pochwy i dotykając jej górnej części, od strony wzgórka łonowego. Położony jest około 2,5 cm od wejścia do pochwy. Aby go wyczuć, należy poszukiwać lekko chropowatego, wystającego elementu.

Jak działa i jak stymulować punkt G

Sądzi się że punkt G jest kilkanaście razy bardziej unerwiony od łechtaczki. Oznacza to, że umiejętnie go stymulując, można wywołać znacznie orgazm znacznie większy od orgazmu łechtaczkowego. Pamiętajmy jednak o tym, że kobieca seksualność jest znacznie bardziej skomplikowana od tej męskiej. U kobiet przyjemności fizycznej musi towarzyszyć zadowolenie emocjonalne. Do osiągnięcia orgazmu ważna jest nie tylko odpowiednia technika ze strony mężczyzny, ale również wzbudzenie pożądania u kobiety. Musi ona chcieć tego zbliżenia, być otwarta na pieszczoty i pożądać kontaktu ze swoim partnerem. Dopiero jednoczesne połączenie tych dwóch czynników, pozwoli wywołać w niej orgazm.

Jeśli już do tego dojdzie, siła orgazmu łechtaczkowego może być prawdziwym zaskoczeniem. Zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Nierzadko się zdarza, że kobietom przeżywającym orgazm punktu G, towarzyszy damski wytrysk. Tak zwana kobieca ejakulacja jest zjawiskiem stosunkowo rzadko występującym, ale jeśli już do tego dochodzi, to głównie podczas pieszczot punktu G. Nie trzeba chyba dodawać, że zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety jest to bardzo niesamowite i podniecające zjawisko.

Jak łatwiej osiągnąć orgazm z punktu G ?

Najłatwiejszym na to sposobem, jest wywołanie u kobiety maksymalnego pożądania. Musi ona pragnąć zbliżenia. Seks z mężczyzną musi stać się jej celem. Oczywiście tym mężczyzną powinieneś być Ty. Od Ciebie zależy, czy będziesz w stanie sprowokować kobietę do seksu. Jak to osiągnąć? Musisz się jej wydać atrakcyjny. Ale nie tylko pod względem fizycznym. Twoja osobowość powinna do niej mówić – „jestem tym wyjątkowym, to ze mną przeżyjesz niezapomniane chwile w łóżku i poza nim”. Aby to osiągnąć, powinieneś ćwiczyć prawdziwie męskie zachowanie. Działaj dużo, a mów mało. Bądź oszczędny w słowach, pamiętając że to zawsze intryguje mężczyznę. Im kobieta wie mniej o tym, o czym myślisz, tym bardziej chce się tego dowiedzieć.

W swoich staraniach możesz się wspomagać feromonami. Działają one dwukierunkowo. Na Ciebie – dodając Ci pewności siebie, zdecydowania i męskości, a także na płeć przeciwną. Feromony, takie jak Alluramin wywołują u płci przeciwnej zainteresowanie. Zapach feromonów działa na podświadomość osoby, która Cię zainteresowała. Staje się ona przychylniejsza Tobie i bardziej otwarta na próbę nawiązania znajomości. Działanie feromonów można zaobserwować np. po tym, że taka osoba wysyła Ci pewne niewerbalne sygnały. Posyła długie, powłóczyste spojrzenia, bawi się włosami lub może kierować skrzyżowane nogi w twoją stronę. To oczywiście tylko kilka przykładów zachowań, zdradzających zainteresowanie ze strony kobiety. Samodzielnie możesz się przekonać o wysokiej skuteczności feromonów Alluramin, zamawiając je w poręcznej buteleczce. Feromony Alluramin są bardzo wydajne i skondensowane. Wystarczy ich niewielka ilość, aby przyniosły pokładany w nich efekt.

Feromony na poderwanie kobiety

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie Alluramin.

Producent oferuje promocję i zapewnia dodatkowe opakowania GRATIS + darmową wysyłkę do końca miesiąca a także zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu.
Kliknij tutaj aby dokonać zakupu na oficjalnej stronie producenta

Ostatnia aktualizacja 15 kwietnia, 2023

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz