Tabletki na Erekcję bez recepty Ranking 2023

W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn zmaga się z problemami związanymi z zaburzeniem erekcji. Przypadłość ta zdarza się niezależnie od wieku i prowadzi do wielu przykrych konsekwencji.

Mężczyźni nie mogą zaspokoić potrzeb swoich partnerek i nie czerpią oczekiwanych przyjemności ze stosunku seksualnego. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele.

Wśród najczęstszych wymienia się upływający czas, stres towarzyszący codziennemu życiu, zmęczenie, niezdrowe odżywianie i inne. Na szczęście są na to leki 🙂 i dlatego przygotowaliśmy dla Was ranking tabletek na potencję bez recepty.

Problemy z erekcją dotykają zarówno młodych, jak i dojrzałych mężczyzn, dlatego też w rankingu wyselekcjonowaliśmy produkty dedykowane osobom w każdym wieku.

Skuteczne i mocne tabletki na erekcje ranking 2023

#1

vigrafast cena

VigraFast

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

#2

vigrax tabletki na potencję

Vigrax

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

#3

tabletki na potencje cena sklad

Eron plus

Ocena
Najniższa cena

Sprawdź teraz

Jak działają leki na erekcję?

Większość środków na potencję działa w ten sam sposób. Poprawiają one drożność naczyń krwionośnych, rozszerzają je i zwiększają ciśnienie krwi. Ułatwia to dopływ większej ilości krwi do penisa. Dodatkowo tabletki na potencję hamują wydzielanie się enzymów, które są odpowiedzialne za problemy z erekcją oraz poprawiają stan spermy.

#1

vigrafast cena

VigraFast

VigraFast to optymalny środek wpływający na potencję i optymalizację doznań seksualnych. W rankingu tabletek na erekcję otrzymał następujące oceny:

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

To aktualny faworyt większości rankingów tabletek na potencję bez recepty. Wysoka pozycja tego wyrobu medycznego nie powinna nikogo dziwić. Jeśli ktoś szuka skutecznego, bezpiecznego i naturalnego produktu koniecznie powinien skupić swoją uwagę na kapsułkach VigraFast. Te tabletki zwiększają produkcję testosteronu i zwiększają sprawność seksualną. Dodatkowo VigaFast sprawia, że przedwczesny wytrysk nie jest już problemem, a panowie mogą cieszyć się zbliżeniem pełnym magicznych doznań.

Olbrzymim atutem tego preparatu jest jego skład. Producent optymalnie dobrał formułę i natężenie składników aktywnych. Praktycznie nie ma możliwości, aby nie zadziałał. Jego efektywność potwierdza wiele badań naukowych przeprowadzonych na przestrzeni ostatnich lat oraz opinie tysięcy klientów na całym świecie. Składniki takie jak: żeń-szeń, korzeń maca, l-arginina czy buzdyganek naziemny są uznawane za najskuteczniejsze afrodyzjaki napędzające męską seksualność. Produkt nie działa doraźnie jak słynne niebieskie kapsułki – VigraFast sprawia, że mężczyzna jest stale gotowy do seksu. Efektem jest tutaj pełna erekcja, dzięki której obydwoje partnerów może się cieszyć głębią i potęgą doznań. Penis powinien być maksymalnie twardy, wytrysk możliwie obfity a orgazm silny jak nigdy dotąd. Z VigraFast staje się to możliwe! Możesz znów poczuć się prawdziwym mężczyzną!

Stosowanie kapsułek na potencję VigraFast jest bardzo proste. Wystarczy zażywać dwie tabletki na potencję dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Regularne dostarczanie substancji aktywnych ma wpływ na erekcję i doznania seksualne. Efekty kuracji w dużym stopniu zależą od indywidualnych predyspozycji organizmu oraz nastawienia. W opakowaniu znajduje się aż 60 kapsułek, co jak łatwo zauważyć starcza na miesięczną kurację.

Tabletki na potencję VigraFast są dostępne bez recepty i można je zakupić samodzielnie na oficjalnej stronie producenta. Jest to niezwykle wygodna opcja dla osób, które nie chcą mieć personalnego kontaktu z lekarzem lub farmaceutą, a pragną odzyskać istotę męskości. Dzięki skutecznie przeprowadzonej kuracji będziesz mógł znowu poczuć się sobą, a wstydliwy problem odejdzie w niepamięć.

Kup w najniższej cenie

Zalety

 • Skuteczność: VigraFast jest jednym z najskuteczniejszych suplementów diety na potencję bez recepty na rynku. Wiele badań naukowych oraz tysiące pozytywnych opinii klientów potwierdzają skuteczność działania tych kapsułek.
 • Bezpieczeństwo: VigraFast składa się z naturalnych składników, które są bezpieczne dla organizmu. Producent dokładnie dobrał ich dawki, aby osiągnąć maksymalną skuteczność bez ryzyka działań niepożądanych.
 • Długotrwałe efekty: VigraFast nie działa doraźnie jak niektóre popularne tabletki na potencję. Dzięki regularnemu stosowaniu kapsułek, mężczyzna staje się stale gotowy do seksu, a erekcja jest silna i trwała.
 • Łatwość stosowania: VigraFast jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy zażyć dwie kapsułki dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na miesięczną kurację.
 • Dostępność: VigraFast jest dostępny bez recepty, co oznacza, że można go zakupić samodzielnie na oficjalnej stronie producenta. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które nie chcą wychodzić z domu lub nie chcą rozmawiać o swoim problemie z farmaceutą lub lekarzem.

Wady

 • Mimo że VigraFast ma wiele zalet, to należy pamiętać, że każdy organizm jest inny i nie wszystkie osoby zobaczą takie same efekty po jego zażyciu. Może się zdarzyć, że niektórym osobom preparat nie zadziała w sposób oczekiwany, co stanowi jedną z wad tego produktu. Jednakże, większość opinii na temat VigraFast jest bardzo pozytywna, a negatywne reakcje są zdecydowanie mniejszością.

#2

vigrax tabletki na potencję

Vigrax

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

To jeden z najczęściej polecanych preparatów stosowanych na problemy z potencją. Vigrax to tabletki pomocne w leczeniu zaburzeń erekcji, a także poprawiają sprawność seksualną mężczyzn. Można go stosować w każdym wieku, choć warto uważać na dawkowanie, szczególnie w momencie kiedy panowie mają zdiagnozowane choroby układu krążenia. Tabletki na erekcję Vigrax zwiększają objętość nasienia, a ich skuteczność potwierdza wiele badań naukowych. Skuteczność suplementu Vigrax gwarantują naturalne składniki, które wchodzą w jego skład. Między innymi jest w nim zawarty środek na erekcję żeń – szeń koreański. Jest on źródłem wielu witamin, które wpływają na zwiększenie wydajności organizmu, zwiększenie objętości nasienia czy gwarantują rozkurcz mięśni gładkich, co pozwala na efektywny przepływ krwi do penisa. Innym ważnym składnikiem jest buzdyganek naziemny, stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Naukowo potwierdzono, że ta roślina ma pozytywny wpływ na poprawę erekcji. Uwalnia tlenek azotu w penisie co bezpośrednio wpływa na wzrost poziomu testosteronu we krwi i zwiększenie libido. W tabletkach na potencję Vigrax znajduje się również L – arginina. Jej mała ilość w organizmie może wpłynąć na powstanie problemów z erekcją i niemożność utrzymania wzwodu. Jej działanie jest podobne do działania żeń-szenia. L – arginina wpływa też na zwiększenie produkcji hormonu wzrostu i ilości spermy.

Jeżeli chodzi o sposób stosowania i dawkowanie, suplement Vigrax należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce. W ten sposób do organizmu cały czas będą dostarczane niezbędne mikroelementy, które pozytywnie wpływają na erekcję. W jednym opakowaniu suplementu diety znajdują się sześćdziesiąt tabletek na potencję. Aby efekty były jeszcze lepsze i szybsze warto zachowywać też zdrową dietę i regularnie uprawiać sport. Działanie suplementu diety Vigrax jest zależne od indywidualnych cech danego organizmu. U jednej osoby może on zacząć działać szybciej, a u innej wolniej.

Jeżeli chodzi o sposób stosowania i dawkowanie, suplement Vigrax należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce. W ten sposób do organizmu cały czas będą dostarczane niezbędne mikroelementy, które pozytywnie wpływają na erekcję. W jednym opakowaniu suplementu diety znajdują się sześćdziesiąt tabletek na potencję. Aby efekty były jeszcze lepsze i szybsze warto zachowywać też zdrową dietę i regularnie uprawiać sport. Działanie suplementu diety Vigrax jest zależne od indywidualnych cech danego organizmu. U jednej osoby może on zacząć działać szybciej, a u innej wolniej.

Tabletki na potencję bez recepty Vigrax jest bezpieczny dla zdrowia, jednak nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Suplementu diety nie należy stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik w nim zawarty. W przypadku przebytych zabiegów, operacji lub przewlekłych chorób warto zasięgnąć po opinię lekarza przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu. Vigrax nie wchodzi w reakcję z alkoholem, dlatego można przyjmować napoje procentowe w czasie zażywania kapsułek. W małej liczbie przypadku może on jednak wpłynąć na skuteczność działania. Warto również podkreślić, że działanie leków zaburzają inne używki, więc panowie powinni od nich stronić. Jeśli chcą oni stosować tabletki Vigrax, warto stosować się do zaleceń. Przekroczenie dozwolonej dawki może powodować problemy żołądkowe.

Kup w najniższej cenie

Zalety

 • Skuteczność – suplement Vigrax pozytywnie wpływa na erekcję, co przekłada się na poprawę życia seksualnego.
 • Bezpieczeństwo – suplement na potencję Vigrax jest bezpieczny dla zdrowia, o ile stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta.
 • Łatwość stosowania – suplement diety Vigrax należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce, co jest łatwe i wygodne.
 • Dostępność – suplement diety Vigrax można kupić bez recepty, co jest dużym udogodnieniem dla mężczyzn z problemami z erekcją.
 • Indywidualne działanie – działanie suplementu diety Vigrax jest zależne od indywidualnych cech organizmu, więc u niektórych osób może działać szybciej, a u innych wolniej.

Wady

 • nie zawsze działa tak samo dobrze na każdego użytkownika. Działanie suplementu diety jest uzależnione od indywidualnych cech organizmu i u niektórych osób może działać szybciej, a u innych wolniej lub wcale.

#3

tabletki na potencje cena sklad

Eron plus

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Kolejnym preparatem na potencję, po który często sięgają mężczyźni zmagający się z problemami z erekcją jest Eron plus. Wygrywa on wiele rankingów, a także nas tabletki na erekcję ranking. Te tabletki powlekane często są wskazywane jako najbardziej skuteczne i szybkie w działaniu. Podobnie jak Vigrax zawiera on wyłącznie naturalne składniki, co jest gwarancją jego skutecznego działania. Dzięki nim jest on również bardzo bezpieczny dla zdrowia i nie posiada ubocznych skutków. Jednak nie zaleca się jego stosowania w przypadku wysokiego ciśnienia, chorób serca i krążenia. Do najważniejszych substancji suplementów diety Eron Plus, które wchodzą w jego skład wyróżnić można m.in. wyżej wymienioną L – argininę, żeń – szeń oraz Buzdyganek Naziemny. Duże znaczenie ma też korzeń Maca, który zwiększa libido i wpływa pozytywnie na wydzielanie hormonów i wzrost płodności. Wszystkie te składniki razem połączone gwarantują znaczną poprawę życia seksualnego u mężczyzn. Podobnie jak tabletki na erekcję Vigrax, Eron plus działa indywidualnie w każdym organizmie. Szybkość działania jest różna, jednak na ogół nie trzeba długo czekać na pożądany efekt. Panowie mogą cieszyć się tym, że będą w stanie całkowicie odmienić swoją sprawność seksualną, a niebieskie tabletki na receptę nie będą im potrzebne.

Jeżeli chodzi o dawkowanie Eron plus należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce (najlepiej rano i wieczorem). W zestawie oprócz tabletek znajdują się kapsułki Eron Plus Before, które trzeba przyjmować po 2 – 4 mniej więcej pół godziny przed planowanym stosunkiem. Wówczas pomogą one w utrzymaniu erekcji i zwiększą popęd seksualny dorosłych mężczyzn.

#4

zytax cena

Zytax

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Tabletki na erekcje ranking nie byłby kompletny gdyby nie kapsułki Zytax to efekt wielu lat wnikliwych badań i testów. Są one bardzo skutecznym i unikatowym środkiem. Są to tabletki powlekane, które minimalizują zaburzenia erekcji oraz zwiększają przepływ krwi do ciał jamistych członka. Podobnie jak wyżej wymienione środki jest on bardzo bezpieczny z uwagi na zawartość samych naturalnych składników. Oprócz żeń – szenia, Buzdyganka Naziemnego i L – argininy w jego skład wchodzi ErectX Blend TM, czyli mieszanka substancji wspomagających, które są zastrzeżone przez markę Zytax, oraz składniki dodatkowe takie jak: magnezu stearynian, sproszkowana substancja w postaci cytrynianu oraz microcrystalline cellulose i colloidal silica. Taki skład reguluje ciśnienie krwi i poprawia wydolność organizmu. Popęd płciowy mężczyzn znacznie wzrośnie, a napływ krwi do penisa pozwoli na długotrwałą erekcję.

Producenci twierdzą, że podstawowym zadaniem preparatu na erekcję jest zwiększenie ukrwienia, przez rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost ciśnienia. Dzięki temu więcej krwi może dopłynąć do penisa. Dodatkowo Zytax pomaga w uzyskaniu szybszej i trwalszej erekcji i wpływa na wzrost ruchliwości i żywotności plemników.

Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek, które należy przyjmować około godzinę przed planowanym stosunkiem. Warto zażywać go regularnie co wpłynie na stałą poprawę sprawności seksualnej. Zytex jest bardzo skuteczny i działa bez względu na przyczynę problemów.

#5

semaxin

Semaxin

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Jesteś 100% mężczyzną, który nie może pozwolić sobie na chwilę słabości? Czujesz, że dopadają Cię problemy związane z Twoim wiekiem? Nie daj się im! Skorzystaj z rewolucyjnego produktu, jakim są tabletki na zaburzenia erekcji Semaxin. To naturalny produkt, którego zadaniem jest podniesienie libido, a także dbanie o prawidłowy poziom testosteronu we krwi. Są to tabletki na potencję dostępne bez recepty, które poprawiają drożność naczyń krwionośnych. Sprawdzają się one u panów w każdym wieku – nawet nieco dojrzalszym, którzy borykają się z niskim poziomem testosteronu. Te tabletki rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie przepływu krwi do ciał jamistych penisa. Zawierają one naturalny skład, który sprawia, że osiągnięcie erekcji jest niezwykle proste. Co więcej, preparat zwiększa wydolność organizmu i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Jest on przeznaczony do codziennego stosowania przez mężczyzn i nie muszą się oni obawiać, że wpłynie to na ich samopoczucie.

Jego składniki takiej jak: cynk, selen Selenium SeLECT czy N-acetylo-L-cysteina pomogą w pobudzeniu plemników, a także poprawią jakoś seksu. Z produktem Semaxin wjedziesz na nowy poziom zdolności seksualnych.

#6

inventum mocne na potencje

Inventum

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

To środek oparty na działaniu substancji czynnej, czyli na sildenafilu. Jej działanie polega na zainicjowaniu wieku procesów chemicznych, które są istotne w czasie pobudzania seksualnego w prąciu. Dlatego warto zaznaczyć, że aktywność seksualna jest niezbędna dla zapoczątkowania działania leku na zaburzenia erekcji. Sildenafil zwiększa ilość krwi dopływającej do penisa dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych, oraz hamuje wydzielanie enzymu, który zatrzymuje erekcję. Tabletek zawierających sildenafil nie można przyjmować w przypadku ciężkich chorób krążenia, niskiego ciśnienia, zaburzeń funkcjonowania wątroby, udaru mózgu, czy zawału serca. Tabletki powlekane Inventum działają kilkadziesiąt minut po zażyciu, a czas przez jaki podnoszą one sprawność seksualną jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji. Inventum może powodować skutki uboczne, ze względu na obecność substancji czynnej. Męski układ krążenia musi być więc całkowicie zdrowy, by zagwarantować sobie bezpieczeństwo stosowania.

W opakowaniu znajdują się cztery tabletki na potencję, a każda z nich zawiera 25 mg sidenafilu. Nie można przyjmować więcej niż jedną tabletkę na dobę. Przed zastosowaniem leku warto sprawdzić swój stan zdrowia i upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania wymienione w ulotce. Możliwe skutki uboczne to ból głowy, bóle w klatce piersiowej i duszności.

#7

maxon active

Maxon Active

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Kolejny lek na potencje, o którym warto wspomnieć jest Maxon Active na popęd seksualny i potencję. Są to mocne tabletki na erekcję, które zwiększają sprawność seksualną już na kilka minut po zażyciu. Podobnie jak Inventum zawiera on substancję czynną – sidenafil, dlatego działa bardzo podobnie. Powinien być również przyjmowany w podobny sposób, czyli na godzinę przed odbyciem stosunku. Tabletkę trzeba połknąć w całości, bez wcześniejszego rozgniatania, czy przecinania i popić szklanką wody. Nie można przyjmować Maxon Active częściej niż raz na dobę. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn i bardzo szybko rozszerza naczynia krwionośne oraz wpływa na szybkość przepływu krwi i poziom testosteronu.

Nie należy stosować leku w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik, a przede wszystkim na sidenafil. Aby zagwarantować sobie bezpieczeństwo stosowania, warto zapoznać się z ulotką dołączoną do preparatu. Dodatkowym przeciwwskazaniem jest przyjmowania azotanów i leków, które uwalniają tlenek azotu oraz choroby serca, wątroby, udar lub zawał serca. Aby działanie Maxon Active było jak najbardziej skuteczne nie należy stosować tabletki po alkoholu przed jego zażyciem. Możliwe skutki uboczne to bóle głowy i bóle w klatce piersiowej, reakcje skórne, nudności i inne.

#8

braveran

Braveran

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Suplement diety Braveran skutecznie rozwiązuje wszelkie problemy związane z zaburzeniami erekcji. W jego skład wchodzą same naturalne składniki takie jak cynk, witamina E, selen, L – arginina, Buzdyganek Ziemny, szafran i korzeń Maca. Dzięki temu jest on bardzo skuteczny i bezpieczny. Jak działają tabletki? Otóż w prosty sposób. Suplement diety zwiększa popęd płciowy mężczyzn, a dodatkowo usprawnia przepływ krwi. Te tabletki na erekcję zawierają magnezu stearynian, który podnosi poziom testosteronu. Zgodnie z zaleceniami specjalistów należy przyjmować 4 tabletki na potencję na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Przed zażyciem warto skonsultować się ze specjalistom w celu ustalenia przyczyn problemu, ponieważ przeciwwskazaniem do przyjmowania Braveranu może być np. zawał, nadciśnienie, czy choroby układu naczyniowego. Nie należy przekraczać dziennej dawki leku. Tak więc trzeba się przygotować na ewentualne, niepożądane skutki uboczne.

Podobnie jak wszystkie wyżej wymienione środki na erekcję, Braveran jest dostępny w aptekach bez recepty. Jedno opakowanie zawiera 8 tabletek co starczy na dwa razy. Oprócz gotowości do odbycia stosunku w każdym momencie i poprawa jego jakości Braveran sprawia również, że objętość spermy znacznie się zwiększa. Zaleca się stosowanie suplementu diety około miesiąca, aby osiągnąć trwały efekt

#9

maxigra

Maxigra

Jakość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Skład:

Ostatnim lekiem na potencję w tym zestawieniu jest Maxigra. Podobnie jak Inventum i Maxon Active jest to środek oparty na działaniu sildenafilu. Te tabletki pozwalają na osiągnięcie trwałej erekcji pozytywny wpływ wywierają także na poprawę sprawności seksualnej. Nie jest to suplement diety do codziennego stosowania. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki na potencję bez recepty na około godzinę przed planowanym stosunkiem co sprawi, że osiągnięcie erekcji będzie szybkie i proste. Preparat działa pod warunkiem pobudzenia seksualnego i pomaga w utrzymaniu erekcji przez długi czas. Suplement diety zawiera substancję czynną, więc są to wyjątkowo modne tabletki na potencję bez recepty. Tabletkę należy połknąć w całości i popić małą ilością wody. Jeżeli przyjmuje się środek w czasie posiłku jego działanie może być opóźnione. Przeciwwskazaniem są wszelkie problemy i choroby z układem sercowo – naczyniowym.

Do najczęściej wymienianych skutków ubocznych towarzyszących przyjmowaniu tabletek Maxigra należą: bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, kołatania serca. Nie należy stosować leku w połączeniu z innymi środkami zawierającymi sildenafil. W przypadku jakichkolwiek problemów zaleca się konsultację z lekarzem.

Poddaj się leczeniu zaburzeń erekcji

Nasz ranking tabletek na potencję bez recepty zawiera zestawienie  najlepszych środków dla dorosłych mężczyzn. Suplementy diety, – znajdujące się w zestawieniu środków bez recepty ranking – podnoszą poziom testosteronu, sprawność seksualną, a także świetnie sprawdzają się w leczeniu zaburzeń erekcji.

Zwykle mężczyźni dotknięci problemem z erekcją, nie chcą się zdecydować na wizytę u lekarza, aby ten zdiagnozował problem i przepisał odpowiednie leczenie. Problemów jednak nie można lekceważyć, ponieważ są one naprawdę poważne. Niemożność osiągnięcia pełnej erekcji lub zbyt krótkie jej utrzymanie może prowadzić do niezadowolenia ze strony partnerki i może negatywnie się odbić na mężczyźnie oraz na całym związku. Kobieta może być coraz bardziej rozczarowana, a jej partner speszony i zawstydzony, przez co będzie unikał zbliżeń i jakichkolwiek kontaktów.

Jeżeli nie podejmie się odpowiedniego leczenia, może to skutkować nawet rozstaniem, dlatego warto jak najszybciej rozpocząć odpowiednie działanie i poprawić sytuację. Jednak nawet jeżeli mężczyzna obawia się i krępuje przed wizytą u lekarza jest inne rozwiązanie. Na rynku można znaleźć wiele skutecznie działających i bezpiecznych środków na potencję, które są dostępne bez recepty. Warto przejrzeć dostępne możliwości i wybrać tabletki na potencję bez recepty, które będą jak najlepiej spełniać swoje zadanie i poprawią sprawność w łóżku.

Warunkiem udanego życia seksualnego mężczyzny jest poprawna erekcja. W momencie pojawienia się zaburzeń w tej kwestii zarówno mężczyzna, jak również jego partnerka, nie mogą w pełni cieszyć się seksem. To frustrujące, ale również wstydliwe do omówienia, szczególnie dla osób, których temat dotyczy bezpośrednio.

Mężczyźni nie chcą mówić głośno o swoim problemie ani też korzystać z fachowej pomocy lekarskiej. Zaburzenia erekcji to odwieczny temat tabu, a jedynym rozwiązaniem ostatnich czasów są niebieskie tabletki. Jednak życie z zaburzeniami erekcji prowadzi najczęściej do pogłębiania się dysfunkcji, jak również wpływu na inne sfery życia. To źródło dodatkowego stresu, powód do konfliktów w związku, spadku samooceny i problemów w sferze psychicznej.

XXI wiek przyniósł bardzo duże zmiany w świecie seksu. Mężczyźni żyją w dużo większym stresie, co niestety przekłada się na coraz częstsze zaburzenia seksualne, a kobiety są coraz bardziej wyzwolone i niezależne. Zaspokojenie współczesnej kobiety to nie lada wyzwanie! Dlatego zadbaj, aby Twój penis był zawsze w jak najlepszej formie i nigdy nie zawodził! Nawet jeśli uważasz, że z Twoim członkiem jest wszystko ok – pamiętaj, że ZAWSZE może być jeszcze lepiej! Nowoczesne suplementy nie tylko powiększają członka i poprawiają erekcję, ale także wydłużają czas trwania stosunku i samego wytrysku, co znacząco potęguje orgazm.

Brak osiągnięcia satysfakcjonującej, pełnej erekcji bądź nieumiejętność jej utrzymania jest sytuacją nad wyraz trudną dla mężczyzny. Jeśli zależy Ci, aby Twoja kobieta nie była kolejny raz zawiedziona zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na potencję. Zamieściliśmy tutaj topowe produkty, które w szybki i efektywny sposób sprawią, że Twoje życie seksualne nabierze zupełnie nowego wymiaru.  Twoje możliwości zamienią Cię w demona seksu, a partnerka poczuje się jakby rozpoczęła nowy, płomienny romans z najlepszym kochankiem na świecie. Spełnij jej fantazje i spraw, aby to o Tobie myślała, gdy zamyka oczy…

Jak stosować tabletki na erekcję?

Tabletki na erekcję należy zawsze stosować zgodnie z danymi zawartymi w ulotce i zaleceniami lekarza. Zwykle należy przyjmować tabletki na potencję dwa razy dziennie lub godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Bezwzględnie nie można samowolnie przekroczyć dozwolonej dawki dobowej. Z zaburzeniami erekcji pomogą nam poradzić sobie suplementy diety. Gwarantują one szybkie działanie leków zwiększenie potencji oraz całkowitą eliminację zaburzeń erekcji. Panowie jednak muszą mieć na uwadze przeciwwskazania. Nawet mocne tabletki na erekcję mogą powodować działania niepożądane. Szczególną uwagę powinni zwrócić panowie, którzy mają zdiagnozowane choroby układu krążenia. W ich wypadku mocne tabletki na erekcję, doprowadzające do zwiększonego przepływu krwi, mogą okazać się niebezpieczne.

Czy można je łączyć z alkoholem?

W większości przypadków nie ma przeciwwskazań do przyjmowania napojów alkoholowych razem z tabletkami na erekcję. Jednak warto się od tego powstrzymać, ponieważ alkohol może osłabić i spowolnić ich działanie.

Jakie są przyczyny zaburzenia erekcji?

Można wyróżnić wiele przyczyn problemów z erekcją. Bardzo często mają one podłoże psychiczne np. kompleksy, lęk, długotrwały stres, zmęczenie, zaburzenia psychiczne, trudności z nawiązywaniem relacji międzyludzkich i inne. Z kolei do najczęściej spotykanych przyczyn fizycznych należą: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, urazy kręgosłupa, guz i udar mózgu, czy zaburzenia hormonalne. Znaczenie mogą mieć również upływające lata, oraz stosowanie używek. Leki na potencję leczą zaburzenia erekcji, między innymi powodując napływ krwi do członka, a konkretnie do ciał jamistych, najlepiej brać je godzinę przed stosunkiem.

Tabletki na potencję – czy są bezpieczne dla zdrowia?

Leki na potencje są bezpieczne dla zdrowia o ile stosowane są zgodnie z zaleceniami. W przypadku stosowania środków opartych na naturalnych składnikach praktycznie nie ma ryzyka wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Niepożądane reakcje są bardziej prawdopodobne przy stosowaniu środków zawierających sildenafil. Problemem może być uczulenie na substancje zawarte w tabletkach

Po jakim czasie widoczne są efekty działania tabletek ?

Nie można wskazać jednego czasu, po którym środki na potencje będą działać. Wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu i środku, który się używa. Niektóre leki na potencje działają już pół godziny po zażyciu, inne należy zażywać regularnie przed dłuższy czas, żeby zadziałały. Suplementy diety w formie tabletek umożliwiają pozbycie się zaburzeń erekcji, a ich naturalny skład powoduje przepływ krwi do członka.

Co to jest sildenafil?

Sildenafil to substancja czynna, która inicjuje procesy chemiczne, które są bardzo ważne w czasie stosunku seksualnego. Wpływa on zwiększenie ilości krwi, która dopływa do penisa i zatrzymuje wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za problemy z erekcją. Dla zapoczątkowania działania sildenafilu niezbędne jest podjęcie aktywności seksualnej. Jest ona skuteczne tylko wtedy, jeżeli przyczyną problemu z erekcją są zaburzenia psychiczne lub neurologiczne. Zawierają go leki OTC, a także kilka preparatów bez recepty ranking je uwzględnia. Lek OTC jest przepisywany tylko i wyłącznie przez lekarza. Leki OTC nie mogą być stosowane dobrowolnie.

Na rynku jest dostępne wiele różnych środków na erekcję. Przed wyborem warto zapoznać się z opiniami i najważniejszymi informacjami. Warto zdecydować, czy bardziej właściwe będzie stosowanie leków na potencję opartych na naturalnych składnikach czy takich, które są oparte na działaniu sildenafilu.

Rozwiązanie problemów z potencją może się okazać długotrwałym procesem, podczas którego należy uzbroić się w cierpliwość, aby zapewnić sobie pełne zadowolenie z kontaktów seksualnych. Wstydliwe kłopoty nie muszą oznaczać tego, że raz na zawsze zakończy się swoje erotyczne podboje w sypialni. Wystarczy sięgnąć po sprawdzone środki na potencję, które zapewnią zainteresowanym całkowite wyleczenie.

Tabletki powlekane na potencję – opinie na ich temat

ranking tabletek na potencję

Atutem tabletek na potencję jest to, że cechują się bardzo pozytywnymi opiniami i to wśród osób w różnym wieku. Nie jest więc tak, że działają jedynie na osoby starsze, które nadal chcą być sprawne seksualnie, jednak wiek staje im na przeszkodzie. Młodsi mężczyźni również mogą sięgnąć po tabletki na potencję, jednak trzeba mieć pewność, że wybierze się właściwy dla siebie produkt. Oto kilka znalezionych w Internecie opinii (forum, social media itp.) na temat takich preparatów:

Michał

„Warto dorzucić do swojej codziennej diety, tabletki na potencję. Dzięki nim mogę na nowo uprawiać seks ze swoją kobietą i niesie to za sobą niesamowite doznania. Moja erekcja jest zadowalająca, nie mam problemów z tym, aby zaspokoić partnerkę, a sam również uwierzyłem w siebie i jestem w stanie uprawiać seks kilka razy dziennie”

Jurek

Warto dorzucić do swojej codziennej diety, tabletki na potencję. Dzięki nim mogę na nowo uprawiać seks ze swoją kobietą i niesie to za sobą niesamowite doznania. Moja erekcja jest zadowalająca, nie mam problemów z tym, aby zaspokoić partnerkę, a sam również uwierzyłem w siebie i jestem w stanie uprawiać seks kilka razy dziennie”

Bartek

Nigdy nie czułem się wartościowym mężczyzną, a to głównie przez to, że od dawna borykam się z problemami z potencją. Gdyby nie pewna reklama, nie wiedziałbym jak sobie z nimi poradzić. Sięgnąłem jednak po tabletki na potencję i od tej pory moja pewność siebie urosła. Wiem, że jestem w stanie dać kobietom wiele i w sypialni nigdy nie zawodzę”

Wojtek

Staram się suplementować różne witaminy. Biorę m.in. D3 czy też cynk. Jakiś czas temu postanowiłem poszerzyć to o tabletki na potencję, tak na wszelki wypadek. Okazało się, że moje życie erotyczne rozkwitło! Mogę kochać się godzinami, mam pełną kontrolę nad erekcją i wytryskiem. Od szybkich numerków do całonocnych maratonów.”

Łukasz

Od jakiegoś czasu nie stawał mi jak powinien. Wstydliwy temat. Moje dziewczyny czuły się niedowartościowane, myślały że mnie nie kręcą. No i cóż to dla nich za przyjemność tak na pół gwizdka. Wpadłem w obsesję, co zrobić żeby wreszcie w pełni zaspokoić swoją kobietę? Szukałem czegoś z żeń-szeniem i korzeniem maca, bo ponoć robią cuda z penisem. No i taka prawda! Nie sądziłem, że tak szybko zobaczymy AŻ TAKIE efekty.”

Norbert

Seks zaczął mnie męczyć. Problemy z potencją potrafią zabrać całą radość. Myślałem, że już czas pożegnać się z seksem aż trafiłem na VigraFast. Wszystko wróciło do normy i to o wiele szybciej niż się spodziewałem!”

Sławek

Ważne jest, aby znać swoje słabości. Moją był mój miękki, smutny fiutek. Nie chciałem się z tym pogodzić. Jestem młody a seks jest piękny! Tabletki na potencję mnie uratowały. Skoro możemy brać leki na grypę, ból zęba to czemu mielibyśmy nie brać na postawienie penisa, skoro działa?”

Jeśli ktoś nie jest przekonany, czy preparaty na potencję są dla niego odpowiednim wyborem, warto kierować się wyżej wspomnianymi opiniami, które jasno mówią o tym, że zdają one egzamin praktycznie w każdym przypadku. Leki na potencję umożliwiają wyeliminowanie zaburzeń erekcji i poprawiają sprawność seksualną.

Zaburzenia erekcji dotyka mężczyzn na całym świecie, są to dla nich bardzo problematyczne przeżycia. Z pomocą przychodzą leki na potencję, które nie powodują skutków ubocznych, wystarczy zażywać 2 tabletki dziennie. Suplementy diety skutecznie poprawią sprawność seksualną i warto dodać, że składają się z naturalnych składników.

Środki na potencję z prasteronem – czy sprawdzają się w walce z zaburzeniami erekcji?

Prasteron jest jednym z głównych składników, który znajduje zastosowanie w środkach na poprawę potencji. Nie powinno to być dziwne zjawisko, ponieważ to prasteron odpowiada w dużej mierze za solidną erekcję, zarówno w ciągu dnia, jak i w porze nocnej. Jest to jeden z ważniejszych hormonów w organizmie ludzkim, którego stężenie spada wraz z upływem lat.

Mężczyźni powinni zadbać o to, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę prasteronu, np. po 40-tce. Największą zaletą tego składnika jest to, iż poprawia libido, a ponadto ma bardzo korzystny wpływ na życie seksualne mężczyzny. Seks staje się bardziej przyjemny, czerpie się z niego samą radość.

Oprócz tego można liczyć na zdecydowaną poprawę sprawności seksualnej i częste występowanie erekcji. Przykładem takiego środka jest np. Stymen. Leków na potencję czy środków na potencję, które poprawiają sprawność seksualną jest bardzo dużo, warto jednak stosować suplementy diety składające się z naturalnych składników. Zwykle zawierają one korzeń maca, aromat mięty pieprzowej czy inne składniki. Na moc erekcji korzeń maca ma zbawienny wpływ. Dodatkowo hamuje on przedwczesny wytrysk. Wyciąg z korzenia maca sprawia, że suplement diety staje się bezpieczny. Tabletki na potencję dostępne bez recepty ranking zawiera odpowiedź na wszystkie, męskie problemy.

Impotencja – czym się charakteryzuje?

Impotencja jest poważnym schorzeniem, które występuje u dużej grupy mężczyzn. Jest to tzw. niemoc płciowa, kiedy ma się ogromne zaburzenia erekcji i w trakcie stosunku nie można dać z siebie wszystkiego. Penis nie jest odpowiednio ukrwiony, przez co erekcja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund lub kilka minut.

Panowie odczuwają wtedy bardzo duży wstyd przed swoimi kobietami, ponieważ zdają sobie sprawę, że nie są w stanie ich zadowolić i dać im spodziewanej rozkoszy. Impotencja nie wiąże się z brakiem podniecenia, ponieważ podniecenie u mężczyzn z zaburzeniami występuje. Nie można jednak w pełni spełnić swoich pragnień seksualnych.

vigrafast efekty

Impotencja jest dość popularną dysfunkcją seksualną, której objawem jest brak erekcji, niepełna erekcja i/lub brak wytrysku z orgazmem, pomimo sprzyjających ku temu warunkom. Najczęściej dotyka mężczyzn po 50 roku życia, jednak współcześnie dotyczy coraz młodszych mężczyzn, nawet w przedziale 20-30 lat.

Jak działa Viagra?

Jednym z ciekawszych pomysłów na rozwiązanie dotychczasowych problemów z potencją będzie zakupienie produktu o nazwie Viagra. Jest to LEK OTC, dostępny na receptę. Niebieskie tabletki działają przez kilka godzin i w tym czasie bez większych problemów można uprawiać satysfakcjonujący seks ze swoją partnerką, zapewniając sobie i jej niesamowite doznania. Viagra zapewnia użytkownikom:

 • zadowalający wzwód,
 • możliwość odbycia kilku stosunków w trakcie np. 4 godzin,
 • zwiększone libido.

Warto sięgnąć po ten preparat na potencję i skutecznie zawalczyć z dotychczasowymi zaburzeniami. Ważne jest jednak to, aby zażywać Viagrę na kilkadziesiąt minut przed zaplanowanym stosunkiem, tak aby produkt mógł się uaktywnić w męskim organizmie.

Co to jest Kamagra?

Kamagra, to kolejny z produktów, który może być użytkowany przez mężczyzn borykających się z kłopotami z regularną erekcją. Posiada w swoim składzie silnie działający sildenafil. Wykazuje się podobnym działaniem do Viagry.

Idealna propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy rozpoczynają walkę z niestabilnym wzwodem, przez co nie można liczyć na satysfakcjonujące stosunki seksualne. Kamagra bardzo skutecznie przywraca zainteresowanym całkowitą zdolność do uprawiania seksu, niezależnie od miejsca, w którym do takiego kontaktu ma dojść. Nie działa na organizm szkodliwie, więc użytkowanie tego produktu jest dla mężczyzn bezpieczne, jeśli stosuje się odpowiednie dawki.

vigrafast cena

Rekomendacja #1 na podstawie recenzji użytkowników

Produkt numer jeden na podstawie opinii konsumentów to VigraFast.

Pozytywne opinie potwierdzają jego działanie, stosunek ceny do jakości jest doskonały!

Sprawdź produkt nr #1

Zobacz również: GigantX opinie

Źródło:

Healthline – http://www.healthline.com/health/erectile-dysfunction/ed-pills#HormoneTherapy3

Medicine Health – http://www.emedicinehealth.com/erectile_dysfunction_faqs/page6_em.htm

Wikipedia – Sildenafil

Ostatnia aktualizacja 16 czerwca, 2023

Michał Wojciechowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

4 komentarze do “Tabletki na Erekcję bez recepty Ranking 2023”

 1. Poza tabletkami to trzeba trochę zmienić jedzenie na mniej tłuste i zacząć trochę sportu, np. basen czy teraz wiosną na rower. Leki warto też dołożyć np. ja brałem to Eron Plus co tu o nim piszą i jest ok uważam, bo mi pomogło.

  Odpowiedz
 2. Na Waszej stronie można znaleźć dużo ciekawych artykułów. Koniec z tabu o impotencji. To problem ważny jak depresja, otyłość… To się leczy a nie zamiata pod dywan!

  Odpowiedz
 3. Dzień dobry. Chciałam napisać, że bardzo się cieszę że mój mąż w końcu mnie posłuchał i zamówiliśmy tabletki. Wybraliśmy najlepsze i widzę, że jeszcze nie spadły w rankingu, bo naprawdę działają. Ja i mój Władzio pozdrawiamy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz