Mass Extreme, odżywka na przyrost masy mięśniowej – opinie, cena, efekty

Mass Extreme to wyjątkowy suplement diety, który pomaga osiągnąć wymarzoną masę mięśniową. Dlaczego wyjątkowy? Diabeł tkwi w szczegółach! Nie każdy człowiek ma dość dużo receptorów dla testosteronu zamieszczonych w mięśniach, przez co, nie można odpowiednio natlenić i odżywić mięśni. Testosteron to czynnik inicjujący ich wzrost, bez niego mięśnie nie mają możliwości wzrostu.

Mass Extreme zawiera związki niesteroidowe, czyli legalne, w pełni bezpieczne, które dostarczają komórkom mięśniowym, wszystko czego im brakuje i stymulują produkcję testosteronu w organizmie. Co ważne, preparat zawiera też, w pełni naturalny składnik, który umożliwia komórkom mięśniowym, mnożenie się.

Mass Extreme – co ludzie mówią o nim na forach ?

„Wygląd jest dla mnie bardzo ważny, bo jestem trenerem fitness. Jakby to było, jakbym był chudy, bez mięśni, bez sylwetki? Nikt by nie chciał korzystać z moich usług, bo oznaczałoby to, że pewnie jestem beznadziejny. Nie jest jednak, moją winą, że nie mam dostatecznej ilości białek dla testosteronu w mięśniach. Odziedziczyłem to ojcu, który przez całe życie był chuderlakiem. Nie mogę pozwolić, by geny decydowały o tym co robię, jakie mam hobby i gdzie pracuję. Uważam, że zasługuję na dobry wygląd. Spędzam godziny na siłowni, skończyłem studia, zdrowo się odżywiam, nie piję, nie palę. Wspomagam się Mass Extreme, bo nie zamierzam rujnować sobie zdrowia niezdrowymi używkami. Mam rodzinę, więc przewiduję długie życie. Mass Extreme nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, nie obniża potencji. Pomaga jednak, osiągnąć piękne bicepsy i kaloryfer na brzuchu”mówi 37-letni Marcin.

mass extreme efekty
mass extreme przez po

„Siłownia to mój drugi dom. Czuję się tu jak prawdziwy samiec alfa, bo żaden z przychodzących tu kolesi, nie potrafi dźwignąć tyle co ja. Właśnie dlatego, muszę mieć najlepszą sylwetkę. Wiem, że nie muszę, ale chcę wyglądać na wielkiego pakera, tak, by chłopaki wiedzieli, że ja jestem królem siłki, i po to, by moja kobieta mogła czuć się bezpieczna w moich ramionach. Pomaga mi w tym środek na przyrost masy mięśniowej – Mass Extreme, który wcale nie należy do grupy sterydów. To jak witaminy, jak zdrowa odżywka, pozbawiona patologicznych środków, powodujących zawał. W pierwszym miesiącu udało mi się zdobyć, aż 5 kg beztłuszczowej masy mięśniowej! Jestem zachwycony.”wypowiada się 34-letni Mariusz.

„Odkąd zapalczywie ćwiczę i rzeźbię klatę, mam poczucie, że mój trud nie jest wystarczający. Niestety, pracuję jako ratownik medyczny, moje dyżury trwają 12 godzin, w pracy muszę coś zjeść, na szybkiego, nie mam czasu sobie gotować, choć może i bym chciał, nie mam czasu też ćwiczyć. Aby, dołożyć jakąś cegiełkę do mojej pracy, do budowy mojej sylwetki, biorę Mass Extreme – świetny preparat, wspomagający tworzenie moich mięśni. Choć jest to zwykła odżywka, bez nielegalnych substancji, działa bardzo dobrze i jestem mega dumny z jej stosowania, bo odkąd biorę, mięśnie rosną jak szalone.”cieszy się 27-letni Konrad.

mass extreme opinie
mass extreme cena

Skład

  • wyciąg z kozieradki
  • kwas fosfatydowy
  • wyciąg z korzenia Maca
  • kwas D-asparaginowy
  • kwas 4-amino-butanowy
  • 5-deoksy-adenozynakobalamina

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

kup w najniższej cenie – kliknij tutaj

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Kozieradka już od dawien dawna uchodzi za anabolik. 4-hydroksyleucyna zawarta w roślinie, działa analogicznie do insuliny i insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1). Badania przeprowadzone w 2011 roku wykazały, że wspomniany związek aktywuje kinazę mięśniową PKB oraz cząsteczki transportujące glukozę. IGF-1 umożliwia szybki wychwyt aminokwasów biodostępnych, powoduje translację genów – wykorzystanie informacji genetycznej DNA do tworzenia nowych struktur wchodzących w skład nowych komórek mięśniowych. Poza tym, IGF-1 inicjuje procesy mitotyczne komórek mięśniowych – powstają nowe komórki, nowe mitochondria, odpowiadające za wewnątrzkomórkowe oddychanie. Właśnie te procesy, stymulowane przez IGF-1 powodują wzrost masy mięśniowej. Co więcej IGF-1 ma działanie lipolityczne, a więc ułatwia spalanie tłuszczu, a produktami uzyskanymi z procesu rozkładu, odżywiane są mięśnie.

Kwas fosfatydowy jest niezbędny do prawidłowego działania mitochondrium. Jego niedobór może powodować zakłócony proces powstawania energii, a tym samym, mięśnie nie będą mogły pracować. Ten sam kwas występuje w cytoplazmie i retikulum plazmatycznym, którego zadaniem jest przetwarzanie, upakowywanie i wysyłanie do innych struktur, związków, które przeszły już obróbkę. Innymi słowy, możliwe staje się budowanie organelli dla nowych komórek mięśniowych.

Wyciąg z korzenia maca – fitozwiązki obecne w korzeniu maca to bardzo dobre antyoksydanty i adaptogeny – wzmacniają możliwości przystosowawcze komórek do nowych warunków. Przyjmując ekstrakt, masz pewność, że Twoje mięśnie będą stawały się bardziej odporne na uszkodzenia, ograniczone zostaną nieprzyjemne zakwasy.

Kwas D-asparaginowy – umożliwia przejście kwasu L-asparaginowego do konformacji D, dzięki czemu, ten może posłużyć jako substrat do powstawania naturalnego testosteronu. Po prostu, będziesz miał go więcej! Nie zamierzamy szprycować Twojego organizmu syntetycznymi hormonami ani analogami testosteronu! Wzmagamy jedynie, jego naturalną produkcję!

Kwas 4-aminobutanowy – GABA, jest bardzo ważnym neuroprzekaźnikiem, który odpowiada za wzrost poziomu energii. Stosując Mass Extreme, poczujesz więc, pozytywny przypływ energii.

5-deoksy-adenozynokobalamina – umożliwia szybką produkcję białek mięśniowych, a więc, szybkie dokładanie cząstek, które budują mięśnie!

muskulatura

Mass Extreme efekty

Pierwszych efektów spodziewaj się po miesiącu stosowania! Ilość tkanki mięśniowej zależna jest od Twoich treningów i czasu jaki poświęcasz na siłownię. Im więcej, będziesz ćwiczyć, tym lepsze rezultaty! Aby, efekty były jak najwyższe, dołączamy do zestawu plan treningowy i dietę, tak, byś osiągnął efekt maksymalny!

Mass Extreme nie jest sterydem, a więc, nie musisz się obawiać o defekty zdrowotne. Ponieważ, posiada w składzie związek działający stabilizująco na glikemię, na pewno nie będziesz miał napadów wilczego głodu.To bardzo ważne, nie w budowaniu masy mięśniowej, ale i w utracie nadprogramowych kilogramów!

Mass Extreme – działanie niepożądane

Nie ma żadnych doniesień na temat skutków ubocznych produktu. Preparat Mass Extreme jest w pełni naturalny, dlatego, nie powinieneś odczuwać żadnych dolegliwości, wynikających z jego stosowania. Odradzamy jednak, jeśli, jesteś uczulony na którykolwiek ze składników.

Jak stosować Mass Extreme ?

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek na dzień. Pierwszą należy brać przed śniadaniem popijać dużą ilością wody, a drugą przed treningiem lub przed obiadem.

Mass Extreme cena

Najkorzystniejszą ofertę kupna znajdziesz na stronie producenta. 1 opakowanie kosztuje 189 zł, a w środku znajdziesz 60 kapsułek. Kupując 2 opakowania, zaoszczędzisz, zapłacisz jedynie 359.10 zł!. Najkorzystniejszy jest jednak, zestaw na pół roku. Płacisz jedynie, za 3 opakowania, a kolejne 3 dostajesz gratis! Zapłacisz jedynie 510.30 zł!

Mass Extreme gdzie kupić?

mass extreme cena

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

kup w najniższej cenie – kliknij tutaj

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Najlepiej złożyć zamówienie bezpośrednio do producenta. Masz gwarancję, że produkt, który kupujesz, jest oryginalny, pozbawiony środków nielegalnych i szkodliwych. Nasz produkt jest laboratoryjnie przebadany i ma sprawdzony skład! Dodatkowo, my mamy promocje, których inni zazwyczaj nie proponują.

Polecamy:

Titanodrol

Ostatnia aktualizacja 15 kwietnia, 2023

Kasia Lasek

Redaktorka i autorka wielu publikacji na temat zdrowia i urody. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, na Wydziale Nauk o Zdrowiu o specjalizacji dietetyka oraz uroda. Obecnie pracuje w Klinice Medycznej.

1 komentarz do “Mass Extreme, odżywka na przyrost masy mięśniowej – opinie, cena, efekty”

  1. Witam po odstawieniu suplementu po jakim czasie mięśnie spadną? Treningi będą się odbywać jak do tej pory tylko że już na czysto bez wspomagaczy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz